1 2 3 4 5 6

Футзал

​Огляд матчу «ІнБев» (Житомир) – «Продексім» (Херсон) та післяматчеві коментарі тренерів

18.11.2019 13:45Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» поступився МФК «Продексім» із рахунком 0:7 у домашньому поєдинку 8 туру Favbet Екстра ліги.

Господарі майданчика розпочали матч проти трикратного чемпіона України з футзалу від надійної гри в обороні. Впродовж перших хвилин підопічні Михайла Соколовського стримували натиск херсонців, але ще в першому таймі пропустили два м’ячі.

В другому таймі пивоварам не вдалось ефективно діяти в обороні і гравці «Продексіму» довели рахунок до розгромного. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 0:7.

«В першу чергу ми думали про сьогоднішню гру. Ми не думали про Лігу чемпіонів. Ми розуміємо, що ІнБев сильна команда в цьому році. І перш, ніж стати чемпіонами в Європі, ми повинні стати чемпіонами тут. Наша головна мета була перемогти. В цьому році мені дуже подобається команда ІнБев, тому що ці хлопці дуже добре підготовлені, вони добре виходять в контратаки, вони швидкі. Потрібно визнати, що робота тренерів проводиться дуже добре, це небезпечна команда і до матчів із ними потрібно підходити серйозно», - каже головний тренер МФК «Продексім» Хаві Родрігес.

«Прикро те, що рахунок такий непристойний. Хочу привітати суперника з заслуженою перемогою. Видно було, що вони до нас готувалися. Це дуже приємно, що про команду ІнБев говорять, під нас готуються. Ми також готувалися, але якщо в грі з «Ураганом» у нас була стовідсоткова реалізація, то сьогодні в ключові моменти, а моменти, як ви бачили, були, нам не вдалося розвернути гру, вийти вперед. Загалом гру можна було перевертати, але ми в підсумку привозимо собі м'ячі, робимо смішні помилки. З цього всього і складається результат матчу», - резюмував головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

Нагадаємо, Спортивний Житомир транслював матч 8 туру Favbet Екстра ліги «ІнБев» (Житомир) – «Продексім» (Херсон) у прямому ефірі.