1 2 3 4 5 6

Футзал

Огляд матчу житомирського ФК «ІнБев» та МФК «Епіцентр К-Авангард». Коментарі головних тренерів

04.11.2019 12:52Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» здобув перемогу у матчі 6 туру Favbet Екстра-ліги, розгромивши одеський «Епіцентр К-Авангард» із рахунком 6:1.

Від самого початку зустрічі підопічні Михайла Соколовського спробували взяти ініціативу на себе та заграли першим номером у зустрічі. Впродовж перших п’яти хвилин «пивовари» активно комбінували на половині поля суперника і шукали можливостей для логічного завершення атак. Перше взяття воріт відбулось вже на 7-й хвилині першого тайму, а автором забитого м’яча став Станіслав Моспан.

Вже за кілька хвилин житомиряни подвоїли свою перевагу, із пенальті м’яч у ворота одеситів забив Віталій Дзюба.

До завершення першої половини зустрічі «пивовари» ще два рази забивали голи у ворота «Епіцентру». Перший одразу після видалення голкіпера гостей за фол останньої надії, а другий із 10-метрового удару, після шостого командного фолу одеситів.

В другому таймі підопічні Михайла Соколовського грали на збереження рахунку, але не забували і про атакувальні дії. За другу двадцятихвилинку житомирянам вдалось забити ще два м’ячі.

Одесити спромоглись на гол престижу у виконанні Олексія Бондаренка.

Фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу житомирян із рахунком 6:1.

«Сьогодні я побачив абсолютно єдине ціле, команда відпрацювала добре і виконала те, про що ми домовлялися. Ми дуже ретельно готувалися до цього суперника, розуміли, що Одеса - це завжди незручний суперник, у них є хороші виконавці. Перші два м'ячі ми забили і це додало нам впевненості. А їм вже треба було більше йти вперед і ось десь вони розкрилися. Ось, власне, і все», - розповів у післяматчевому коментарі головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

«Гра по-суті була програна в першому таймі, протягом декількох хвилин. Був такий відрізок, в якому ми зробили дуже прості помилки. Навіть не стільки тактичного характеру, скільки індивідуального, внаслідок яких, суперник нас карав забитими м'ячами. Ну, а далі гра пішла за сценарієм і під диктовку «ІнБева». Наші хлопці старалися, доклали максимум зусиль для того, щоб вирівняти гру, але на жаль, ми дали велику фору суперникові і з такого рахунку витягнути гру дуже важко», - сказав головний тренер МФК «Епіцентр К-Авангард» Роман Смирнов.

Після впевненої домашньої перемоги житомиряни посідають 5-ту сходинку у турнірній таблиці. Наступний матч «пивовари» проведуть вже цієї суботи, 9 листопада проти івано-франківського «Урагану».

Нагадаємо, сайт «Спортивний Житомир» транслював матч 6 туру футзальної Екстра-ліги ФК «ІнБев» - МФК «Епіцентр К-Авангард» у прямому ефірі.