1 2 3 4 5 6

Футзал

ФК Продексім (Херсон) - ФК ІнБев (Житомир). ОНЛАЙН матчу 17 туру Екстра-ліги

В суботу, 29 лютого, ФК "ІнБев" зіграє в Херсоні з "Продексімом" поєдинок 17-го туру чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги.

2020.02.29 10:04Футзал

В Житомирі зіграють останній тур Елітного дивізіону міста з футзалу. Анонс

У неділю, 01 березня, на майданчику житомирського ФОКу відбудуться заключні поєдинки чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону. Хоча ім’я нового чемпіона відомоме вже зараз - "Енергія" достроково здобула цей титул.

2020.02.28 12:05Футзал

"Європак" виграв зимовий чемпіонат Коростеня з футзалу 2020 року

Команда "Європак" з селища Нові Вороб'ї, Малинського району виграла Відкритий зимовий чемпіонат міста Коростеня з футзалу серед чоловічих команд сезону 2020 року. Срібло завоювала команда "Промінь" (Малин). Другу сходинку п’єдесталу посіла команда "Економ таксі” (Коростень).

2020.02.28 09:52Футзал

Житомирський ФК ІнБев зіграє в Херсоні з лідером Екстра-ліги. Анонс

В суботу, 29 лютого, житомирський ФК "ІнБев" зіграє в Херсоні з "Продексімом" поєдинок 17-го туру чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги.

2020.02.27 14:59Футзал

Енергія достроково виграла чемпіонат Житомира з футзалу

У матчі 17 туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону "Енергія" обіграла "Форцу" з рахунком 4:3 і достроково виграла чемпіонат. За тур до фінішу сезону "енергетики" відірвалися від найближчого конкурента на шість очок і останній тур ніяк не вплине на нових чемпіонів.

2020.02.24 11:20Футзал

В Житомирі зіграють перші півфінали Кубку області з футзалу пам’яті Петра Білого

В суботу, 22 лютого, в Житомирі відбудуться перші півфінальні поєдинки Кубку області з футзалу пам’яті Білого Петра Михайловича. На цьому етапі команди зіграють по два матчі.

2020.02.21 16:17Футзал

Енергія - за крок від чемпіонства. Розклад ігор 17 туру Елітного дивізіону Житомира

У неділю, 23 лютого, відУ неділю, 23 лютого, відбудуться поєдинки передостаннього, 17-го туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону.будуться поєдинки передостаннього, 17-го туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону.

2020.02.21 13:53Футзал

Житомирський ФК ІнБев - у ТОР-6 Favbet Екстра-ліги. Турнірна таблиця станом на 18 лютого

У неділю добігла свого завершення програма 16-го туру Favbet Екстра-ліги. За його підсумками «золоті» очки серед представників ТОР-6 здобули житомирський ІнБев» та львівська «Енергія».

2020.02.20 16:24Футзал

Результати матчів 15 туру Екстра-ліги

Минулої неділі відбулися поєдинки 15 туру футзальної Екстра-ліги. в Житомирі ІнБев зумів обіграти івано-франківський "Ураган", продовживши гонку за "золотими очками" сезону.

2020.02.18 14:17Футзал

Житомирський «ІнБев» розрахувався з івано-франківськими «драконами» за прикру поразку в Кубку України

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» обіграв івано-франківський «Ураган» із рахунком 5:3 у матчі 16 туру Чемпіонату України з футзалу Favbet Екстра-ліга.

2020.02.18 09:14Футзал

Футбольна ​команда Житомирського ліцей-інтернату для обдарованих дітей виграла турнір серед дівчат

У залі ФОК стадіону “Спартак” міста Коростень 15 лютого визначився переможець зимового турніру з футболу серед дівчат 2003-2006 рр. н. Перше місце посіла дівоча команда Житомирського обласного ліцей-інтернату для обдарованих дітей, які у фіналі перемогли команду ДЮСШ міста Овруч з рахунком 3:0.

2020.02.17 13:29Футзал

В Житомирі ФК ІнБев упевнено обіграв івано-франківських "драконів"

ФК "ІнБев" зумів вдруге в сезоні обіграти івано-франківський "Ураган". В матчі 16 туру, який 16 лютого відбувся в Житомирі підопічні Михайла Соколовського переграли "драконів" з рахунком 5:3.

2020.02.16 16:02Футзал

ФК ІнБев (Житомир) - НФК Ураган (Івано-Франківськ). Анонс матчу 16 туру Екстра-ліги в Житомирі. ОНЛЙАН

В неділю, 16 лютого, в Житомирі наша команда знову прийтиме івано-франківський "Ураган". Цього разу - вже в рамках регулярного В неділю, 16 лютого, в Житомирі наш ФК ІнБев знову прийтиме івано-франківський "Ураган". Цього разу - вже в рамках регулярного чемпіонату України серед команд Екстра-ліги. чемпіонату України серед команд Екстра-ліги.

2020.02.16 09:06Футзал

​Дівоча футбольна команда СДЮСШОР “Полісся” зіграє на зимовому турнірі

У суботу, 15 лютого 2020 року, дівоча команда СДЮСШОР “Полісся” (тренер Віктор Твардовський) вирушить до Коростеня, де у залі ФОКу візьме участь у зимовому турнірі з футболу серед дівчат 2003-2006 рр.н. Календар ігор турніру на нашому сайті.

2020.02.14 12:03Футзал

Анонс 16 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу

В неділю, 16 лютого, в Житомирі відбудуться матчі 16 туру чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону.

2020.02.14 10:36Футзал

​В Коростені відбудеться зимовий турнір з футболу серед дівчат 2003-2006 рр.н.

Зимовий турнір з футболу серед дівчат 2003-2006 рр. н. відбудеться в Коростені, 15 лютого 2020 року. Участь у змаганнях візьмуть десять футбольних команд зі всієї Житомирської області, які за сліпим жеребом було розподілено на три групи. До фінальної частини потраплять переможці групового етапу. Початок матчів о 10:00 в залі ФОК стадіону «Спартак» міста Коростень.

2020.02.14 10:32Футзал

Житомир прийматиме етап чемпіонату України з футзалу серед ветеранів

У п’ятницю, 14 лютого, у Житомирі стартують поєдинки у 5-му за ліком чемпіонаті України серед ветеранів 40+.

2020.02.13 10:33Футзал

ІнБев обіграв на виїзді одеський Епіцентр К-Авангард в 15 турі Екстра-ліги

Житомирський ФК ІнБев обіграв на виїзді "Епіцентр К-Авангард" в матчі 15 туру Екстра-ліги, який відбувся 12 лютого в Одесі. Житомиряни повели в рахунку вже на другій хвилині завдяки голу Дениса Бланка який в цьому матчі оформив хет-трик.

2020.02.12 19:25Футзал

На Чемпіонаті Бердичева з футзалу боротьба команд продовжується

У Палаці спорту Бердичева триває Відкритий Чемпіонат міста Бердичева з футзалу. Нагадаємо, що участь в чемпіонаті беруть 15 команд з Бердичева, Бердичівського району, Андрушівки, Глухівців та Вінницької області. Змагання проходять у два кола. До складу Вищої ліги увійшли сім команд, а до складу Першої ліги – вісім команд.

2020.02.12 15:45Футзал

Збірна ЖВІ імені С.П. Корольова виграла чемпіонат вишів з футзалу

Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів з футзалу відбувся в Одесі, 4-7 лютого, на базі Військової академії. З-поміж чотирьох команд вишів, першість завоювала Збірна Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова під керівництвом Олександра Гусака.

2020.02.12 11:07Футзал