1 2 3 4 5 6

Футзал

Битва лідерів - Атлет проти Енергії та інші. Анонс 15 туру Елітного дивізіону Житомира

У неділю, 09 лютого, в Житомирі відбудуться поєдинки 15 туру чемпіонату міста з футзалу серед команд Елітного дивізіону.

2020.02.07 17:28Футзал

Команда житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади виграла чемпіонат України з футзалу

Команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ "Купол 95" виграла чемпіонат України з футзалу серед команд ДШВ, який 04-07 лютого відбувся в Житомирі. У фінальному поєдинку вона розгромили команду 81-ї окремої аеромобільної бригади. Гра завершилася з рахунком 5:0 на користь житомирян.

2020.02.07 16:45Футзал

В Житомирі відбудуться фінальні матчі чемпіонату України з футзалу серед команд ДШВ. Трансляція

В п’ятницю, 07 лютого, в Житомирі на майданчику ФОКу відбудуться заключні поєдинки чемпіонату України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Фінальні матчі можна переглянути в прямій трансляції Спортивного Житомира. Розклад матчів чемпіонату на нашому сайті.

2020.02.07 13:00Футзал

Розклад фінальних поєдинків чемпіонату України з футзалу серед команд ДШВ

В п’ятницю, 07 лютого, в Житомирі, на майданчику ФОКу відбудуться заключні поєдинки чемпіонату України з футзалу середВ п’ятницю, 07 лютого, в Житомирі, на майданчику ФОКу відбудуться заключні поєдинки чемпіонату України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. підрозділівДесантно-штурмових військ Збройних сил України.

2020.02.07 09:13Футзал

ФК ІнБев зіграє в Житомирі матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України з футзалу

У суботу, 08 лютого, в Житомирі відбудеться матч-відповідь 1/8 Куюку України з футзалу. На майданчику ФОКу ІнБев прийматиме івано-франківський "Ураган".

2020.02.05 12:49Футзал

​​Команда новоборівської ОТГ грає в чемпіонаті України з футзалу U-10

Команда новоборівської ОТГ (Житомирська обл.) бере участь в чемпіонаті України з футзалу у віковій категорії U-10, який стартував 3 лютого у Чорноморську. На першому етапі наша команда зіграє в групі А.

2020.02.04 14:55Футзал

У Житомирі стартував чемпіонат України з футзалу серед підрозділів ДШВ. Фоторепортаж

У Житомирі 4 лютого розпочався чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Житомир представлятиме команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

2020.02.04 12:46Футзал

В Житомирі стартує Чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ. Розклад ігор

У вівторок, 04 лютого, в Житомирі, на майданчику ФОКу, стартує чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Участь у змаганнях візьмуть дев’ять команд, які зіграють в три етапи. Фінали заплановані на п’ятницю, 07 лютого.

2020.02.03 15:46Футзал

Збірна України програла Іспанії і втратила шанси на потрапляння на Кубок світу-2020

Футзальна збірна України зазнала поразки від збірної Іспанії у другому поєдинку групи В європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

2020.02.03 14:11Футзал

Результати 14 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу

В неділю, 02 лютого, в Житомирі відбулися чергові поєдинки чемпіонату Житомира з футзалу серед команд Елітного дивізіону, втім серйозної бороотьби цього вікенду глядачі так і не побачили. Хіба що "Медик" продовжує активно боротися за виживання в Елітному дивізіоні і цього разу зумів здобути одне очко у матчі із "Форцою".

2020.02.03 12:38Футзал

Сербія - Україна. Прогноз і анонс на матч еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020

У суботу, 1-го лютого, збірна України стартує в елітному раунді кваліфікації на чемпіонат світу 2020 го року з футзалу. Першим суперником нашої команди стане збірна Сербії, яка прийматиме матчі групи В. Зустріч відбудеться в місті Ніш на арені «Спортхолл», початок - о 17:30 за київським часом.

2020.02.01 11:18Футзал

Анонс ігор Елітного дивізіону Житомира з футзалу на 02 лютого

У неділю, 02 лютого, в Житомирі, у залі ФОКу відбудуться чергові поєдинки Елітного дивізіону Житомира з футзалу. Пропонуємо вам розклад матчів

2020.01.31 17:18Футзал

Житомир приймає чемпіонат ДШВ з футзалу

Житомир прийматиме Чемпіонат України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Змагання стартують в залі ФОКу у вівторок, 4 лютого і триватимуть чотири дні.

2020.01.31 09:50Футзал

Головний тренер житомирського «ІнБева»: як тільки даємо шанс молодому футзалісту проявити себе, черговий раз робимо помилку

Житомирський «ІнБев» поступився в домашньому поєдинку 14 туру Екстра-ліги київському футзальному клубу «ХІТ» із рахунком 2:4.

2020.01.28 09:46Футзал

Лідери зміцнюють позиції. Результати 13 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу

У неділю, 26 січня, відбулися поєдинки 13 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу, який став одним із найспокійніших в сезон - лідери здобули передбачувані перемоги, а трійка лідерів закріпила своє становище.

2020.01.27 11:05Футзал

Поразка житомирян та боротьба аутсайдерів. Огляд 14 туру футзальної Екстра-ліги

Минулими вихідними, 25-26 січня, відбулися поєдинки 14 туру Екстра-ліги. Житомирський ФК ІнБев на домашньому майданчику ФОКу не зумів обіграти столичний ХІТ. Нашій команді вдалося зберегти свою четверту позицію в турнірній таблиці - прямий конкурент житомирян - "Кардинал" пропускав цей тур".

2020.01.27 10:36Футзал

ІнБев поступився київському ХІТу в 14 турі Екстра-ліги. ВІДЕО

У матчі 14 туру FavBet Екстра-ліги, який відбувся в неділю, 26 січня, в Житомирі ІнБев поступився столичному ХІТу з рахунком 2:4. Попри поразку житомиряни залишилися на четвертій позиції в турнірній таблиці.

2020.01.26 15:33Футзал

ФК ІнБев (Житомир) - ХІТ (Київ). ОНЛАЙН трансляція матчу 14 туру Екстра-ліги

В неділю, 26 січня, в Житомирі відбудеться матч 14 туру Favbet Екстра-ліги між місцевим ФК ІнБев та столичним ХІТом.

2020.01.26 09:55Футзал

Олександр Розпотнюк та Максим Войток посилять житомирский ФК ІнБев в Екстра-лізі

Максим Войток та Олександр Розпотнюк стали гравцями основної команди житомирського ФК ІнБев.

2020.01.24 19:05Футзал

Анонс ігор 13 туру Елітного дивізіону Житомира з футзалу 26 січня

У неділю, 26 січня, в Житомирі, на майданчику ФОКу відбудуться поєдинки 13 туру чемпіонату Житомирщини з футзалу серед команд Елітного дивізіону.

2020.01.24 11:42Футзал