1 2 3 4 5 6

Футзал

Президент ФК ІнБев Костянтин Кожанов: Хочемо поборотися за медалі цього сезону

14.09.2019 16:09Футзал

Напередодні першого матчу сезону Favbet Екстра-ліги президент житомирського ФК ІнБев Костянтин Кожано розповів клубній прес-службі про задачі основної команди ФК ІнБев на сезон 2019/20

- Які задачі стоять перед клубом на сезон?
Головна задача, яка зараз стоїть перед клубом - це боротися за перемогу в кожному матчі. Це перше, що вимагаю від хлопців і поставив таку задачу. Сказати, що будемо боротися за перше місце - на даний момент цього ніхто не зрозуміє. Хоча ми про це дуже мріємо. В першу чергу хотілося б поборотися за медалі цього сезону. А мріяти про чемпіонство нам ніхто не забороняє.

- Наскільки задоволені підготовкою команди до сезону?
- Поки рано оцінювати результати. Офіційних ігор ще не було. Всі ігри були через навантаження, йшов підготовчий процес. Але я вважаю, що цього року ми провели найкращий цикл підготовки до сезону. Ми зробили все, що запланували і нічого нам не заважало. Не було ніяких другорядних факторів, які б завадили хлопцям чи тренеру.

- Клуб також отримав нових партнерів...
- В цьому напрямі ми також провели серйозну роботу. Хоча цей процес, насправді, ніколи не закінчувався. Зараз нашим партнером стала “Моршинська“. Ми плідно працюємо із спортивним клубом «TRX-Пантера». Вони дали нам тренера і зал для підготовки. Також команда має можливість займатися протягом сезону. Цього року почали плідно працювати з міською радою. Вони також допомагатимуть. Продовжуємо працювати із ФОКом, який завжди йде нам на зустріч.

- Хто замінить Михайла Соколовського на посаді тренера аматорського дубля?
- Безпосередньо аматорську команду тренуватиме Максим Павлушин. Уже в команду ми взяли чоловік шість молодих хлопців, які будуть грати в чемпіонаті міста. І Максим з ними буде займатися. Також залишиться частина гравців з минулого сезону.

Спортивний Житомир

Теги: коментарі ФК ІнБев Житомир Костянтин Кожанов 

Схожі новини