1 2 3 4 5 6

Футзал

Тренер житомирського ФК «Інбев» про нічию 3:3 з «Ураганом»: рахунок по грі, але в цілому ми задоволені результатом

17.01.2021 14:59Футзал

16 січня відбулись перші матчі ⅛ фіналу Кубку України з футзалу 2020/2021. Житомирський «Інбев» на майданчику СК «ФОК» приймав івано-франківський «Ураган».

З перших секунд матчу команди побігли атакувати. Вже на 5-й хвилині матчу, універсал ФК «Інбев» Денис Бланк, перехватив м’яч у суперника, від власного воротарського майданчика протягнув «шкіряного» до воріт «Урагана» та впевнено пробив голкіпера франківців.

«Дракони» вирішили довго не розхитуватись та за лічені хвилини відіграли пропущений м’яч. Після серії з трьох ударів з лінії воротарського майданчика «пивоварів», гравець «Урагана» Руслан Шеремета все ж зумів направити м’яч в сітку воріт. А вже на 17-й хвилині «Ураган» вийшов вперед. Після розіграшу штрафного удару, м’яч відскочив у воротарський майданчик житомирян, де найспритнішим виявився Віталій Радевич. Перший тайм завершився з рахунком 1:2 на користь Урагану.

Другий тайм обидві команди розпочали з агресивних атак і вже на 23-й хвилині матчу, гравець ФК «Інбев», Денис Бланк робить дубль. Після передачі Олександра Карбули, Денис протягнув м’яч до воротарського майданчика «драконів» і покотив «круглого» легким та точним ударом в правий кут воріт. Після другого пропущеного голу франківці провели серію атак з небезпечними ударами у рамку воріт, але пробити Андрія Мельника змогли лише на 34-й хвилині. Після розіграшу ауту, Віталій Лебідь з 10-ти метрів точно поклав м’яч у лівий кут воріт житомирян. Здавалося, що матч так і завершиться з рахунком 2:3 на користь «Урагану», але в гру знову вступив молодий універсал ФК «Інбев» Денис Бланк. Після невдалого удару Віталія Дзюби, Денис вискочив перед воротарем франківців, обіграв його та впевнено забив у пусті ворота. Хет-трик Бланка приносить важливу нічию у першому кубковому матчі сезону.

Матч відповідь відбудеться в Івано-Франківську 6 лютого.

«Я хочу всіх привітати з початком Кубку України, ми з цієї стадії розпочинаємо виступи. Хороша гра вийшла, результативна нічия. В принципі, рахунок по грі, десь «Ураган» володів ініціативою, десь ми, але в цілому, на даному етапі ми задоволені результатом. Буде ще друга гра, там буде ще, що сказати і показати. А не так, як в минулому році, коли друга гра перетворилась у формальність. Ми хочемо самі собі доводити, що ми чогось варті, хочемо розвиватись і грати з командами трійки лідерів. Якщо брати в цілому, то це два різних турніри – Кубок і Чемпіонат. Нас чекає дуже важлива гра в Сумах, одна з ключових в сезоні. А кубок – є кубок», - сказав тренер ФК «Інбев» Михайло Соколовський у післяматчевому коментарі.

«Бойова нічия, хороша, з боку двох команд. Кожна з команд грала на перемогу. «ІнБев», повівши в рахунку, намагався збільшити рахунок. І ми, повівши в рахунку, намагались його збільшити. За рахунку 3:2 були в нас моменти, де ми зобов’язані були робити 4:2. Тоді було б вже легше грати та мали б якусь перевагу перед матчем-відповіддю. А так – бойова нічия. Команда суперника зіграла за рахунок вольових якостей і бомбардирські один гравець проявив, зуміла досягти нічийного результату. Все вирішиться в Івано-Франківську», - зазначив тренер НФК «Ураган» Максим Павленко.

Нагадаємо, що матч «Інбев» - «Ураган» Спортивний Житомир транслював у прямому ефірі.