1 2 3 4 5 6

Футзал

Результати матчів 15 туру Екстра-ліги

18.02.2020 14:17Футзал

Минулої неділі відбулися поєдинки 15 туру футзальної Екстра-ліги. в Житомирі ІнБев зумів обіграти івано-франківський "Ураган", продовживши гонку за "золотими очками" сезону.

"ІнБев" Житомир - НФК "Ураган" - 5:3 (2:1)

Голи: Івановський (8), Бакум (20, 38), Чеберяк (21), Бланк (28) - Коваль (14), Абакшин (36), Масевич (39)
"ІнБев": Мельник (в) - Бланк, Дзюба, Чеберяк, Бакум (к) - Іванов, Карбула, Івановський, Сєхов, Мосійчук, Вакула, Сорокін (в).
"Ураган": Кардаш (в) - Федюк (к), Кордоба, Фаренюк, Когут - Микитюк, Коваль, Лебідь, Шеремета, Швед, Масевич, Абакшин, Хомяк (в).
Попередження: Дзюба (17), Бакум (24), Чеберяк (33) - Лебідь (28), Абакшин (33)

Головною несподіванкою недільного туру стала поразка франківського "Урагану" у Житомирі. У матчі проти "ІнБеву" не пішла гра у першої п'ятірки "драконів", тоді як "пивовари" своїми нагодами скористалися сповна - у підсумку 5:3 на користь господарів. Відзначимо, що другий гол у складі основного "Урагану" провів юний універсал Мар'ян Масевич.

"Кардинал-Рівне" - "Епіцентр К Авангард" Одеса - 4:3 (1:1)
Голи:
Ардашніков (3, 33), Мілінький (22), Кручок (39) – Сандул (19), К.Бондаренко (29), Теряєв (34).
"Кардинал-Рівне": Бакінський (в) – Мілінький, Салтанов, Ардашніков, Шпигар – Горпинич, Кручок, Лисенко, Концеба – Басич, Кравчук, Масалов (в).
"Епіцентр К Авангард": Зеленчук (в) – Свиридов, Сандул, Дрозд, Остапчук – О.Бондаренко, К.Бондаренко, Теряєв, Пороша – Гірка, Коваленко, Панібратець (в).
Попередження: Гірка (15).

Останнім шансом для аутсайдера цьогорічного сезону Favbet Екстра-ліги одеського "Епіцентру К Авангарду" пробитись до ТОП-6 стала гостьова гра проти "Кардинала-Рівне". Втім, одесити своїм шансом не скористалися, і, як наслідок, втратили будь-які шанси на чемпіонську "шістку" - 4:3 на користь "кардиналівців".

“Енергія” Львів - “Сокіл” Хмельницький - 5:3 (1:1)
Голи:
Кузь (9, 25, 38), Легендзевич (38, даблпенальті), Пелех (40) - Хамдамов (14), Гресь (33), Токар (34).
На 33 хв. Хамдамов ("Сокіл") не реалізував даблпенальті.
"Енергія": Пітуля (в) - Струк, Пелех, Кузь, Буньо, Легендзевич, Танський, Гасюк, Ковальчук, Ременець, Марциняк - Войтович (в), Мельник, Квасній.
"Сокіл": Ліпчинський (в) - Хамдамов, Сорока, Бабак, Гресь, Токар, Черниш, Вербовий, Первеєв, Абзалов.
Попередження: Ковальчук (22) - Сорока (22), Бабак (25), Гресь (25).

Протистоянням не на життя, а на смерть став поєдинок у ЛЬвові, де зійшлись львівська "Енергія" та "Сокіл" з Хмельницького. Обом суперникам було стратегічно важливо перемогти, адже обоє балансують на межі "шістки", а, отже, переможець недільної гри отримував перевагу над своїм прямим конкурентом. Краще з поставленим завданням впорались "енергетики" - 5:3 на користь львівського клубу. Додамо, що найбільше до звитяги господарів доклався Тарас Кузь, в активі якого хет-трик.

“Food Centre-СумДУ” - “Продексім” - 1:3 (1:1)
Голи:
Зеленкевич (4) – Зварич (9), Шотурма (28), Волянюк (30).
“Food Centre-СумДУ”: Сіріцький (в) – Бурдюг, Ігумнов, Катеринін, Мороз, Зеленкевич, Зеленський, Радченко, Овсянніков, Прощенко, Ю. Горбатий – Пєтухов (в).
“Продексім”: Савенко (Ципун) – Корсун, Шотурма, Зварич, Білоцерківець, Роніньо, Волянюк, Сорокін, Моспан, Бессалов, Скорий.

Заключний матч неділі ознаменувався протистоянням лідера "Продексіма" та команди з низів сумського "Food Centre-СумДУ". Якщо у першому таймі підопічні Івана Скіцка зіграли на рівних з чинними чемпіонами, то у другій половині голи Петра Шотурми та Михайла Волянюка схилили шальки терезів на користь "мельників" - 1:3.

За підсумком 16-го туру трійка лідерів турнірної таблиці залишилась незмінною, а компанію учасників ТОП-6 поповнив рівненський "Кардинал-Рівне". Основна боротьба за потрапляння до "шістки" у заключних двох турах розгорнеться між львівською "Енергією" та хмельницьким "Соколом".

за матеріалами НФК Ураган

Спортивний Житомир

Схожі новини