1 2 3 4 5 6

Футзал

Тренер ФК ІнБев-2 Максим Павлушин: Робимо акцент на молодь з перспективою на Екстра-лігу

17.10.2019 18:16Футзал

У четвер, 17 жовтня, ФК ІнБев-2 зіграє в Черкасах перший поєдинок футзального Кубку України. На гру команда вирушила в той же день, так що грати доведеться, як то кажуть, "з колес". Але тренер команди Максим Павлушин налаштований оптимістично. Каже, хлопці активно готувался до сезону.

- Команда зібралася місяць тому, були постійні планові тренування. Ми взяли участь у турнірі в Луцьку і стали другими. Результат, я вважаю, хороший. Минулої суботи зіграли двосторонню гру з нашою командою Екстра-ліги. Хлопці відчули свої можливості на фоні сильного суперника. Але, тим не менш, хлопці довели, що здатні боротися. Задачу ставить президент лише одну - перше місце. Будемо старатися, - каже Максим Павлушин.

Також він зазначає, що команда серйозно оновилася та омолодилася.

- Ми робимо акцент на молодь і з перспективою на майбутнє. Порівняно з минулим сезоном, склад команди змінився на 80%. Залишилися 3-4 гравці з минулого сезону. Взяли багато нових гравців, зокрема з команди "Штурм". Це перспективні молоді хлопці, які подають гарні надії на участь в Екстра-лізі. В Житомирі дуже багато талановитих футзалістів. Футзал в Житомирі виріс. Досвідчені гравці підятгнули молодь, є з ким працювати.

Заявка ФК ІнБев-2 на Кубок України:

Воротарі
- Денис Ковальчук
- Кирило Подорожній

Універсали:
- Олександр Левченко
- Сергій Ковальчук
- Ігор Іванов
- Андрій Орлик
- Павло Погорілець
- Владислав Чорновіл
- Олександр Розпотнюк
- Артем Самчик
- Владислав Бондачрук
- Віталій Маліновський
- Владислав Черпицький
- Олег Нечипоренко
- Ярослав Слободенюк
- Олександр Горєлко
- Родіон Мельник

Теги: ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини