1 2 3 4 5 6

Футзал

Тренер ФК ІнБев Михайло Соколовський: Під час карантину хлопці тренуватимуться в індивідуальному режимі

18.03.2020 15:17Футзал

У зв’язку із запровадженням в Житомирі та Україні заходів з метою запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом ФК ІнБев також пішов на карантин, але гравці тренуватимуться за індивідуальними графіками. Про це клубній прес-службі розповів головний тренер команди Михайло Соколовський.

- Ми розуміємо ситуацію в країні та відповідально ставимося до життя і здоров’я наших гравців. Тому хлопці залищаються вдома до завершення карантину. Вони отримуватимуть завдання та продовжать тренуватися індивідуально. Ми постійно підтримуємо зв’язок, гравці почувають себе нормально. Але лікар клубу щодня телефонуватиме всім, аби дізнатися пр остан здоров’я та консультувати, у разі потреби, щодо заходів профілактики, - сказав Михайло Соколовський.

Також Михайло Соколовський закликав усіх вболівальників ФК ІнБев зберігати спокій та дотримуватися усіх правил та вимог медиків та влади під час дії карантину.

Нагадаймо, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України, виконком УАФ вирішив зобов'язати відповідних організаторів змагань у період з 18 березня 2020 року до ухвалення іншого рішення щодо цього призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань з футболу та футзалу обласного, районного та міського рівня.

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир 

Схожі новини