1 2 3 4 5 6

Футзал

​У Коростені відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу

04.01.2022 15:33Футзал

У Коростені відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок Мала 2021» серед юнаків 2009 року народження. У змаганнях взяли участь тринадцять команд з чотирьох областей: Житомирської, Волинської, Хмельницької та Київської.

Про це 4 січня інформує сайт Ріо Бердичів.

«Бердичів у цих престижних змаганнях представляла команда ДЮСШ міста Бердичева (директор - Олександр Подгорчук) 2009 року народження під керівництвом тренера-викладача Володимира Володимировича Креденцера.

У груповому турнірі суперниками бердичівських футболістів були команди: ДЮФК «Тайм» (Ковель), ДЮСШ (Бородянка) та господарі турнірі ФК «Мал» (Коростень». У першій грі бердичівляни перемогли команду «Тайм» з рахунком 1:0, у другій грі наші земляки перемогли команду з Бородянки з рахунком 5:1, а у останній грі групового турніру бердичівські футболісти перемогли ФК «Мал» з рахунком 2:1 та вийшли з першого місця до півфіналу турніру.

У півфінальному матчі команда ДЮСШ (Бердичів) зустрілася з командою ДЮСШ (Ізяслав). Основний час завершився внічию 2:2, а у серії післяматчевих пенальті перемогу здобули бердичівські футболісти», - зазначається на сайті.

Суперниками бердичівлян у фінальному матчі була команда ДЮСШ (Славута). На жаль, наші земляки поступилися своїм суперникам з рахунком 0:2 та стали срібними призерами Всеукраїнського турніру з футзалу «Кубок Мала 2021».

Кращим воротарем турніру було визнано воротаря команди ДЮСШ (Бердичів) Давида Маркевича.

Виступом своїх підопічних на турнірі дуже задоволений тренер ДЮСШ (Бердичів) Володимир Креденцер. Він розповів, що незважаючи на проблеми у тренувальному процесі, команда зіграла турнір на дуже високому рівні, і лише у фінальній грі нашим землякам не вистачило сил, щоб здобути перемогу.