1 2 3 4 5 6

Футзал

У Житомирі завершився Чемпіонату України з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ

28.01.2022 09:06Футзал

Упродовж трьох днів, з 25 по 27 січня, найсильніші збірні команди військових частин українського десанту виборювали титул чемпіона на футбольній арені. Турнір проходив у столиці Десантно-штурмових військ – місті Житомир, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «ФОК».

Про це 27 січня йдеться на сайті Житомирської облради.

Участь у Чемпіонаті взяли дев’ять команд з підрозділів ДШВ, понад 150 учасників зі всієї України. Всі спортсмени є учасниками АТО/ООС.

Перемогу здобула команда Краматорської 81-ї окремої аеромобільної бригади, а житомирські десантники з 95 окремої десантно-штурмової бригади у призерах, зайняли почесне третє місце.

Команда переможців чемпіонату представить Десантно-штурмові війська на чемпіонаті Збройних Сил України з футзалу.

Довідково.

Чемпіонат з футзалу серед підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ проводиться за ініціативи Асоціації футзалу України, Асоціації футзалу Житомирської області, Командування ДШВ та за сприяння Житомирської обласної ради та обласної державної адміністрації. Участь у турнірі беруть усі військові частини ДШВ ЗСУ з усіх куточків України. Подібні спортивні заходи мають велике значення в процесі фізичної підготовки та психологічної реабілітації військовослужбовців.