1 2 3 4 5 6

Футзал

В матчі 16 туру Екстра-ліги житомирський ФК «ІнБев» обіграв «Кардинал-Рівне»

11.01.2021 15:33Футзал

У матчі 16 туру Екстра-ліги, який 09 січня відбувся в Житомирі, ФК ІнБев на домашньому майданчику ФОКу обіграв "Кардинал-Рівне" з рахунком 2:1.

Олександр Карбула вивів господарів вперед наприкінці першого тайму. Але на початку другого тайму гостям вдалося зрівняти рахунок. Максим Чеберяк невдало намагався винести м'яч від власних воріт, але потрапив у Лисенка, від якого м'яч зрикошетив у ворота Мельника. Але вже за три хвилини контратака житомирян закінчилася влучним ударом Сергія Литвиновського, який знову вивів свою команду уперед. Рівняни спробували відігратися, випустивши п'ятого польового гравця, але житомирянам вдалося стримати фінальний натиск.

Перемога і здобуті три очки дозволили ФК ІнБев піднятися на сьому сходинку турнірної таблиці і продовжити боротьбу за вихід в плей-офф.

Наступний тур регулярного чемпіонату ФК ІнБев проведе вже 23 січня. В Сумах підопічні Михайла Соколовського зустрінуться з АФФК "Суми"