1 2 3 4 5 6

Футзал

За два тури Екстра-ліги житомирський «ІнБев» та ФК «Food Centre-СумДУ» забили одне одному по 9 м'ячів

16.12.2019 13:13Футзал

Житомирський «ІнБев» розійшовся нічиєю 3:3 із футзальним клубом «Food Centre-СумДУ» у матчі 11 туру чемпіонату України з футзалу Favbet Екстра-ліга.

В першому колі в Сумах команди Михайла Соколовського та Івана Скіцка зіграли внічию 6:6, і житомирські вболівальники очікували більш впевненої гри від «пивоварів». Втім, впродовж поєдинку житомирянам довелось тричі відіграватись. Ще на першій хвилині зустрічі команда із Сум результативно завершила контратаку і повела у рахунку.

Приголомшеним житомирянам знадобилося більше десяти хвилин, щоб відновити статус кво. Втім, вже за кілька хвилин «Food Centre» знову вийшов вперед, а «пивовари» опинились в ролі наздоганяючого. На перерву команди пішли за рахунку 2:2 після відмінної комбінації та прицільного пострілу Олександра Карбули.

В другій половині зустрічі і гості, і господарі почали грати обережніше і не так відкрито, оглядаючись на рахунок та таймер. Попри сконцентрованість в обороні житомиряни пропустили гол і могли пропустити ще один. ПІд завісу зустрічі підопічні Михайла Соколовського зуміли зрівняти рахунок і в останні п’ять хвилин матчу взяли ворота «Food Centre» в справжню облогу. Втім, зусиль «пивоварів» в атаці виявилось недостатньо і фінальна сирена зафіксувала рахунок 3:3.

«Ми дуже ретельно готувалися до цієї гри, бо нас змушує до того турнірне становище. Завдання яке стоїть перед нами, ми вже озвучували: це шістка. Не буду приховувати, сьогодні ми їхали сюди за перемогою. Якщо взяти сам дух гри, по ходу матчу ми тричі вели в рахунку. Ми трохи засмучені, бо за рахунку 2:3 ми мали шикарні шанси забити два м’ячі. Загалом це взагалі наша проблема. Ми не скористались такою перевагою в матчі з «Енергією», там теж були моменти, коли треба було робити різницю в два м’ячі. Одного м’яча мало і цього не вистачає для перемоги. Але знову ж, гра вийшла бойовою, для вболівальників. Ми всі виснажені. І тренерський штаб, і команда. Але хлопцям я дійсно хочу подякувати. Це наше перше очко на виїзді в матчі з дуже хорошою, амбітною, молодою та перспективною командою. І тому ми дякуємо богу за це очко», - сказав головний тренер ФК Food Centre-СумДУ Іван Скіцко.

«Ми хотіли перемогти, але суперник був незручним для нас. На виїзді була дуже емоційна гра, тут теж дуже складно. Видно, що суперник грамотно оборонявся, використовував свої моменти. Ми ж всі свої не використали. Тому і довелося по ходу матчу відіграватися. В цілому ви сьогодні спостерігали результативну і бойову нічию. Я сьогодні повністю згоден з результатом, дійсно нічийна гра», - розповів головний тренер ФК ІнБев Михайло Соколовський.

Нагадаємо, Спортивний Житомир транслював матч «ІнБев» (Житомир) - «Food Centre-СумДУ» (Суми) у прямому ефірі.