1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський ІнБев/НПУ вийшов з відпустки і готується до нового сезону Екстра-ліги під керівництвом Михайла Соколовського

05.08.2019 14:30Футзал

Єдиний представник Житомира у футзальній Екстра-лізі ФК ІнБев/НПУ вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового сезону. Команда зібралася у Житомирі 31 липня, гравці пройшли медогляд і три дні протренувалися в місцевому гідропарку. В понеділок, 05 серпня, команда вирушила на десятиденний збір в Карпатах.

Команда готується під керівництвом Михайла Соколовського, який замінить Валерія Директоренка на посаді головного тренера команди Екстра-ліги. За словами президента житомирського клубу Костянтина Кожанова, Валерій Директоренко залишиться в структурі клубу, але буде виконувати інші функції.

Також, серед головних змін напередодні сезону - команда повністю перебазовується в Житомир. І не лише гратиме тут, а й повністю житиме і тренуватиметься під час чемпіонату. Про це детально розповів Костянтин Кожанов.

- Як команда готуватиметься до сезону?

- Команда зібралася 31 липня в Житомирі, всі хлопці пройшли медогляд. Далі три дні прозаймалися в гідропарку. А 5 серпня вирушили на десятиденні збори в Буковель. Там планується робота над “фізикою”. Після повернення в хлопців буде два дні перепочинку і далі плануємо взяти участь у турнірі в Дніпрі. Далі - тижневий етап тренувань в Житомирі. Потім запланована участь у кубку Львову, який традиційно проводить львівська “Енергія” з 27 по 31 серпня. Далі - декілька вихідних і вже до старту сезону команда працюватиме в залі безпосередньо в Житомирі.

- Хто задіяний на зборах?

- На зборах беруть участь порядка 18 футзалістів, але остаточне рішення по складу буде прийматися ближче до старту сезону. Плануємо залишити 14 гравців. Але поки не хочу називати ніяких прізвищ взагалі.

- Михайло Соколовський буде новим тренером?

Команду в Екстра-лізі буде тренувати Михайло Соколовський, який показав дуже хороші результати з міською командою, яка виграла аматорський чемпіонат України. Михайло буде виконувати виключно тренерську роботу. Але зможе грати за аматорську команду в чемпіонаті міста. Валерій Директоренко залишається в структурі клубу. Чим саме він буде займатися - ми озвучимо на офіційному представленні клубу пізніше.

- Команда повністю переїздить в Житомир?

- Ця зміна напрошувалася з року в рік і зараз ми нарешті до цього прийшли. Є в цьому питання підтримка міського голови. Ми визначилися із проживанням приїзжих гравців. Ніяких труднощів у хлопців не має бути. Зі старту сезону ми в Житомирі не лише гратимемо, а й повністю тренуватимемося.

- Які плани щодо дубля в чемпіонаті Житомира?

- Міську команду ми будемо розглядати як базу для підготовки молоді до Екстра-ліги. Частина гравців, які минулого сезону в складі міської команди виграли чемпіонат України, зможуть показати себе на професійному рівні. Їх приклад, сподіваюся, стане гарним стимулом для молоді.

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир Екстра-ліга Костянтин Кожанов Михайло Соколовський коментарі 

Схожі новини