1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський ФК ІнБев вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового сезону Екстра-ліги. ВІДЕО

06.07.2020 12:27Футзал

ФК ІнБев першим із житомирських ігрових команд вийшов після карантину та відпустки та розпочав підготовку до нового сезону. Команда зібралася в Житомирі 29 червня і тиждень займалася в гідропарку. З 06 липня футзалістів чекають вже дворазові тренування - функціональні тренування TRX та робота з м'ячем в залі.

- 22 серпня стартує новий сезон Екстра-ліги, тому ми вже розпочали підготовку. Зараз в нас за планом - TRX і робота з м'ячем. Через тиждень ми їдемо на збори в Карпати. З 2 по 6 серпня зіграємо та турнірі у Львові. А вже з 10 серпня і до старту офіційного чемпіонату тренуватимемося в Житомирі, - розповів "Спортивному Житомиру" головний тренер команди Михайло Соколовський.

В складі команди, порівняно з минулим сезоном, відбулися мінімальні зміни. Команду залиши Войток, Розпотнюк та Сєхов. Останній - за сімейними обставинами. На збрах з командою також тренуються Денис Соцький з одеського "Епіцентру-К Авангард" та двоє молодих гравців з дублю - Бондарчук і Слободенюк. Також на перегляді перебуває Юрій Коваль (гравець житомирського "Атлета", - прим. ред.).

Спортивний Житомир

Теги: ФК ІнБев Житомир Михайло Соколовський коментарі 

Схожі новини