1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський ФК ІнБев з перемоги стартує в новому сезоні Екстра-ліги

14.09.2019 15:03Футзал

В матчі 1 туру Екстра-ліги, який відбувся в Житомирі у суботу, 14 вересня, ІнБев на домашньому майданчику ФОКу зумів здолати львівську "Енергію" з рахунком 4:2 і здобути перші три очки.

Рахунок у матчі відкрив на 5 хвилині Іванов, але гості за п'ять хвилин зуміли зрівняти. Житомиряни мали не одну можливість забивати як в першому таймі, так і на початку другого. Але лише на 31 хвилині Денис Бланк зумів знову вивести свою команду вперед, переломивши хід гри на користь ФК ІнБев. І за чотири хвилини м'яч ще двічі побував у воротах енергетиків. Львів'яни спробували відігратися розігравши п'ятого польового гравця, але спромоглися на один гол.

Favbet Екстра-ліга, 1 тур
14 вересня 2019 року. Житомир. Спорткомплекс ФОК

ІнБев (Житомир) - “Енергія” (Львів) — 4:2 (1:1)
Голи: Іванов (5), Бланк (31), Чеберяк (34), Моспан (35) — Ременець (10), Пелех (37).

Інбев: Мельник — Чеберяк, Бакум, Карбула, Дзюба, Іванов, Вакула, Мосейчук, Моспан, Бланк — Сорокін, Івановський, Сехов.

Енергія: Пітуля (Войтович) — Струк, Пелех, Ременець, Марциняк, Танський, Легендзевич, Гасюк, Ковальчук, Буньо — Гнатів.

Арбітри: А. Духан (Луганська обл.), А. Ноєв (Запоріжжя), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: А. Загоруйко (Житомир)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)