1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський ФК ІнБев здобув першу домашню перемогу в сезоні, здолавши "Суми". ВІДЕО

10.10.2020 14:48Футзал

У матчі 8 туру Екстра-ліги, який відбувся в суботу, 10 жовтня, в Житомирі ФК ІнБев зумів обіграти АФФК Суми і здобути першу домашню перемогу в сезоні 2020/21. Здобуті три очки дозволили житомирянам піднятися на восьму сходинку в турнірній таблиці.

Також в цьому матчі у якості капітана дебютував воротар "пивоварів" Андрій Мельник.

Екстра-ліга, 8 тур,

10 жовтня, Житомир

ФК ІнБев – АФФК Суми – 4:3 (3:1)
Голи: Чеберяк, 12, Іванов, 18, 24, Бланк, 19 – Зеленський, 4, Кефа, 25, 35.

Команди видали видовищний і нервовий матч. Традиційно житомиряни першими пропустили вже на четвертій хвилині, але зуміли вистояти і до кінця першого тайму вели в рахунку 3:1. Перевага могла бути більшою, але Сергій Литвиновський не зумів реалізувати дабл-пенальті на останній хвилині.

А вже в другому таймі ІнБев збільшує перевагу до трьох м'ячів після дублю Іванова. Але далі сумчани доклали максимум зусиль, аби відігратися. І їм це навіть майже вдалося. Вже на 35 хвилині рахунок став 4:3. А під завісу матчу воротар житомирян Андрій Мельник відбив дабл-пенальті, врятувавши для команди три очки.