1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський «ІнБев» поступився рівненському «Кардиналу». Огляд матчу та коментарі тренерів

23.09.2019 12:44Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» поступився рівненському «Кардиналу» у матчі 4-го перенесеного туру чемпіонату України з футзалу «Favbet Екстра-ліга».

Після впевненої перемоги в матчі першого туру проти львівської «Енергії» від «пивоварів» очікували не менш впевненої гри проти рівненських «Кардиналів». Втім, стримувати атаки суперника житомирянам вдавалось лише впродовж перших 10-ти хвилин. Згодом суперник притис житомирян до власних воріт.

Під завісу першої половини зустрічі гравець «ІнБева» Денис Бланк, виносячи м’яч подалі від власних воріт, влучив у гравця рівненської команди. «Кардинали» блискавично зорієнтувались в ситуації і забили перший гол у ворота команди Михайла Соколовського.

Вже за дві хвилини рівнянам вдалось подвоїти свою перевагу і на перерву команди пішли за рахунку 0:2 на користь гостей.

Другий тайм не приніс результатів, яких так очікували вболівальники житомирської команди. Спочатку Лисенко, а згодом і Горпинич забили ще по одному м’ячу в ворота «пивоварів».

Житомиряни спромоглись на гол престижу, щоправда м’яч в сітці воріт опинився після рикошету від гравця рівненського «Кардиналу».

Остаточну крапку в грі поставив Анатолій Мілінський, який сильним точним ударом зробив рахунок 1:5 на користь гостей. Саме такий результат і зафіксувала фінальна сирена матчу.

«Ми сумлінно вивчили суперника, ретельно попрацювали над тактичною схемою, дуже правильно сприйняли хід подій вашої команди в першій грі, дуже детально обслужили нашу тактику в сьогоднішній грі. У позиціях роботи, щодо конструкції гри ми дуже добре і правильно підійшли до сьогоднішньої гри. І, напевно, звідси цей результат. Але мені здалося, справедливості заради варто сказати, я відчув, що начебто Житомир нас якось сьогодні боявся. Або ми з якоюсь такою монументальністю виглядали, склепіння цих дій, призвели до впевненості, або якось дійсно. Взагалі суперник вибирає сам лінію поведінки. Ми сприйняли хід гри вашої команди з тим, що ми почали самі нав'язувати хід подій. І, напевно, цей домінант, який утворився в грі, напевно, він і є істотним і ключовим», - сказав головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» Станіслав Гончаренко.

«Дійсно, так, перших 10 хвилин мені теж сподобалися. Хлопці робили все те, про що ми домовлялися в роздягальні. Ми розбирали суперника і користуючись нагодою, я привітаю їх з перемогою. Але - не витримали. Не вистачило якоїсь хвилини, ми пропустили якийсь безглуздий гол, вийшло, що самі собі «привезли», зробили помилку. Можливо, цей гол нас надломив, але я думаю, що нас швидше надломив другий гол. Але тут знову є питання. У нас в команді є й молоді гравці, але є і досвідчені гравці. Я не можу зрозуміти, чому люди, які грали деякі в Лізі чемпіонів і по 5-8 років грають в Екстра-лізі, здалися, опустили руки і не повірили в свої сили. Навпаки, вони повинні проявляти свої лідерські якості, підтримувати молодь та вести їх за собою. А вийшло трохи негарно, вони сховалися: «у мене гра не пішла, у мене не вийшло». Так не буває, це сезон, це не товариський турнір. Про це ми і поговорили в роздягальні. Ми дуже якісно розбирали команду суперника, дивилися відео, уточнювали, як люди використовують фланги, як люди витягують на свою половину. Перших 10 хвилин - так, ми дотримувалися тактики. Все інше - це бардак. Ми будемо розбиратися всередині колективу», - розповів головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

Наступний матч підопічні Михайла Сколовського зіграють на виїзді проти ФК «Food Centre» із міста Суми.

Нагадаємо, сайт «Спортивний Житомир» транслював матч ФК «ІнБев» - МФК «Кардинал-Рівне» у прямому ефірі.