1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський «ІнБев» поступився «Урагану» у кубковій грі, але тренер обіцяє зробити висновки перед матчем Екстра-ліги

10.02.2020 16:51Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» поступився ФК «Ураган» у матчі-відповіді ⅛ фіналу Кубку України з футзалу і припинив боротьбу за головний трофей турніру.

Після першого матчу «пивовари» опинились в дуже непростій ситуації, оскільки поступились на виїзді 7:0. Зі стартових секунд команда Михайла Соколовського повинна була атакувати ворота суперника і відігравати пропущені м’ячі. Втім, всі сподівання житомирян та вболівальників вже на другій хвилині матчу розбив стандарт біля воріт «ІнБева» - з подачі кутового головою м’яч в сітку воріт відправив Юрій Когут.

Вже до кінця першого тайму «дракони» зуміли забити ще три м’ячі, довівши рахунок до 0:4, та остаточно поховати надії житомирян на подальшу участь в розіграші Кубку України з футзалу.

В другому таймі «пивовари» оговтались і почали більше грати в атакувальний футзал, втім, спромоглись забити усього два м’ячі, чого зовсім недостатньо, щоб боротись за трофей далі.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 2:5 на користь «Урагану».

«Планували зіграти з першої секунди дуже відповідально, бо розуміли, що один-два пропущених м’ячі коштували б нам дуже дорого. Суперник відчував би впевненість і додавав би. А нам цього б не хотілось. Тому увімкнулись з початку, віддали половину поля команді суперника, не пресингували, чекали своїх моментів на контратаках. І нам вдалось їх реалізувати на початку. Загальний підсумок двобою був вже зрозумілий, тому ми намагались відіграти без жовтих карток, намагались відіграти без травм, намагались покращити реалізацію моментів і хотіли виграти цей матч, що нам і вдалось. Були помилки як при грі на стандартах, ми пропустили, будемо розбирати. Також в контр-атаках були помилки. Нам ще є над чим попрацювати», - сказав головний тренер ФК «Ураган» Максим Павленко.

«Минула гра 7: 0, вона і визначила результат всього протистояння нашого в цілому, яке складалося з двох ігор. Важко з такою командою відігравати такі рахунки, але тим не менше ми спробували. Постаралися принаймні в другому таймі показати хорошу гру. У першому таймі був абсолютний недонастрій, хлопці не вірили, як я не намагався їх мотивувати. Але в другому таймі ми вийшли дійсно хорошою командою і, якщо брати по результату, то ми перший тайм програли 0: 4, а другий виграли 1: 2. Нарешті порадувала нас наша молодь, спасибі Івановському та поздоровлення Сєхову. У нього перший гол в чемпіонаті. Найбільша помилка - це був недонастрій команди. Ми зробимо висновки. У нас ключові ігри в середу в Одесі і знову з «Ураганом» в Чемпіонаті України. Це «золоті» очки, ми самі будемо вірити в те, що ми потрапимо до шістки і хотілося б запросити побільше глядачів на домашню гру. Я думаю, що нам буде, що сказати в цій грі і буде зовсім інший результат», - сказав головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

Наступний домашній матч вже у Чемпіонаті України з футзалу ФК «ІнБев» проведе в неділю, 16 лютого. Команда Михайла Соколовського зіграє із тим-таки івано-франківським «Ураганом».

Нагадаємо, сайт Спортивний Житомир транслював матч ⅛ фіналу Кубку України ФК «ІнБев» - ФК «Ураган» у прямому ефірі.