1 2 3 4 5 6

Футзал

Житомирський «ІнБев» розрахувався з івано-франківськими «драконами» за прикру поразку в Кубку України

18.02.2020 09:14Футзал

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» обіграв івано-франківський «Ураган» із рахунком 5:3 у матчі 16 туру Чемпіонату України з футзалу Favbet Екстра-ліга.

Поразка пивоварів у кубковому протистоянні залишила багато запитань перед зустріччю в Чемпіонаті України, відповідей на яких житомирські вболівальники очікували від команди Михайла Соколовського. І якщо минулими вихідними могло здатись, що «ІнБев» виходив на майданчик завчасно програвши матч, то у 16 турі Чемпіонату житомиряни почали боротись за кожен м’яч ще зі стартових секунд поєдинку.

Сконцентровані дії на майданчику дозволили житомирянам в перші хвилини зустрічі стримати наступ івано-франківських «драконів», які розраховували забити швидкий м’яч. Впевнена гра від оборони дозволила саме житомирянам відкрити рахунок. Вже за декілька хвилин «Ураган» відновив статус-кво, втім, блискавична комбінація житомирян на завершальних секундах першої половини зустрічі дозволила Роману Бакуму забити м’яч «в роздягальню».

Після перерви підопічні Михайла Соколовського здивували вболівальників та суперників, забивши ще один гол, в самісінькому дебюті другого тайму. Такий впевнений старт після перерви дозволив житомирянам діти значно впевненіше, а «Ураган» опинився в ролі наздоганяючих.

Під завісу зустрічі на паркеті житомирського спорткомплексу ФОК розгорнулась серйозна боротьба, а напругу можна було відчути на дотик. Але врешті-решт житомиряни все ж взяли верх і фінальна сирена зафіксувала рахунок 5:3 на користь ФК «ІнБев».

«Звісно, ми попереджали про те, що матч Чемпіонату буде зовсім іншим, бо в Кубку вже після першого матчу все було зрозуміло. А сьогодні команда суперника вийшла, як на останній бій, готові були віддати всі сили заради перемоги, була присутня молодість, азарт, боротьба на кожному клаптику. Це все сьогодні і вирішило результат поєдинку. Ми, на жаль, виявились не готовими до того, що не можемо повести сьогодні в рахунку і нам ще й довелось відіграватись. За рахунку 2:1 пішли в роздягальню і сподівались на початку другого тайму зрівняти рахунок та повернутись в гру. Але, на жаль, припустились прикрих помилок, які дорого нам коштували - це пропущені третій та четвертий голи, які надихнули команду суперника грати по рахунку. Догравали матч ми вшістьох, бо в першої четвірки не вдалась гра. Вони програли свій мікро-матч. Нам потрібно зробити висновки, щоб в подальшому таких помилок не було і в матчах Кубку, і Чемпіонату бути іншою командою, щоб до останнього боротись за нагороди, до останнього відповідати рівню «Урагану». Сподіваюсь, що так і буде і ми зможемо зробити правильні висновки», - сказав головний тренер ФК «Ураган» Максим Павленко.

«В першу чергу хочу подякувати нашому вболівальнику, дуже приємно було грати в такому залі, з такою підтримкою. Зараз дуже багато емоцій. До гри готувалися ми в плановому режимі, був досить рваний графік. Я вдячний хлопцям, що вони знайшли в собі емоції. Вони хотіли довести в першу чергу самі собі, що вони можуть і, так, що їм вже, напевно, пора грати на рівні з такими командами. І якщо потрапляти в «шістку», то не просто, а щоб боротися за золоті очки, за якісь місця. Я дуже задоволений діям своєї команди сьогодні і, думаю, ми рухаємося в правильному напрямку», - сказав головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

Нагадаємо, сайт Спортивний Житомир транслював матч ФК «ІнБев» - НФК «Ураган» у прямому ефірі.