Футзал

Житомирський ІнБев вдома двічі зіграв товариські матчі проти "Кардинал-Рівне"

18.08.2020 18:44Футзал

Житомирський ФК “ІнБев” продовжує активно готуватися до нового сезону Екстра-ліги. Наші футзалісти зіграли два домашні товариські поєдинки проти "Кардинал-Рівне".

14 серпня команди зустрілися на майданчику ФОКу. Виграючи після першого тайму 1:0, житомиряни все ж не змогли втримати перевагу і в підсумку поступилися 3:4. А вже 18 серпня на майданчику СК "Динамо" свою первагу не втримали гості. "Кардинал" лідирував після першого тайму з рахунком 2:1, але потім підопічним Михайла Соколовського вдалося звести рахунок до нічийного.

14 серпня, Житомир, ФОК

“ІнБев” – “Кардинал-Рівне” – 3:4 (1:0)
Голи: Іванов, Бакум, Бланк - Горпинич, Мілінький (дубль), Шпигар

18 серпня, Житомир, СК Динамо

“ІнБев” – “Кардинал-Рівне” – 4:4 (1:2)
Голи: Бакум, Іванов, Чеберяк (дубль) - Мілінький, Басич, Шпигар, Лисенко

Нагадаємо, стартовий матч чемпіонату Екстра-ліги житомирський ФК "ІнБев" зіграє в Києві у вівторок, 25-го серпня проти столичного ХІТа. А вже 29 серпня прийматиме в Житомирі "Моноліт/Viva Cup". Ігри відбудуться без вболівальників.