1 2 3 4 5 6

Гирьовий спорт

Студенти ЖВІ ім.С.П.Корольова стали переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів ЗВО з гирьового спорту

25 по 28 березня 2021 року в м. Київ у Палаці спорту відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді з гирьового спорту, а також чемпіонат України серед студентів ЗВО України. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 22 областей України та 25 закладів вищої освіти.

Переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів ЗВО стали студенти Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова:

Шевченко Богдан (в.к. 73 кг) – ІІІ місце

8tkqvpTRxfrwJXZMojsI7iDogVGaNYIvRXYWzqQKBiLlJ0U0ci1QjG3_IFRxdpI_X1EqYJha7lpXiwz7LSmRhv5yxY9HVgcyxTFh-PNRY2BwjJb5-DjgfBd0b_0o6VBtyRmL16kR

Вперше норматив МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ виконали:

Фаворик Вадим (16 курс)

Куріньовська Дарина (27 курс)

Приводнюк Віталій (28 курс)

У командному заліку чемпіонату України серед студентів ЗВО з гирьового спорту:

І місце (2-й рік поспіль) зайняла збірна Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова

ІІ місце – команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

ІІІ місце – команда Національного університету біоресурсів та природокористування України.