1 2 3 4 5 6

Гирьовий спорт

У Бердичеві відбулася першість оперативного командування «Північ» з гирьового спорту

Майже 90 військових з 13 армійських команд виборювали перемогу на першості оперативного командування «Північ» з гирьового спорту , яка відбулася на базі 26 окремої артилерійської бригади у Бердичеві. Про це повідомляє прес-служба ОК Північ.

Чоловіки та жінки змагалися у своїх вагових категоріях, піднімаючи гирі по 24 та 16 кг відповідно. Уперше у цьому виді спорту участь взяли жінки.

«Я вам скажу, з чого починала: це народження дитини. Це коляска майже 24 кг, без ліфта на 4 поверх випри, чоловік знаходився у відрядженні в АТО. Тому потрібно було носити», – говорить старший солдат Марина Рода з Бердичева, яка з легкістю справлялася з гирею.

Рекордну кількість разів – 70 по 16 кг – підняла військова з 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Марія Ткачук.

«Гирьовий спорт розвиває у воїна такі якості як силова витривалість, сила, що безпосередньо пов’язано з виконанням бойових завдань військовими артилерійських і танкових підрозділів», – говорить начальник фізичної підготовки та спорту управління підготовки управління ОК «Північ» підполковник Руслан Карпінський.

До речі, цей до цього щорічний чемпіонат не проводився з початку російської агресії в Україні. Однак знову відродився у рамках спартакіад Сухопутних військ та Збройних Сил України.

У підсумку перемогу здобули бердичівські артилеристи 26-ї бригади. Військові 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького зайняли друге місце. На третьому - бійці 54-го окремого розвідбату з Новограда-Волинського.

Переможці захищатимуть спортивну гідність ОК «Північ» під час проведення чемпіонату з гирьового спорту на рівні Сухопутних військ ЗС України, який проходитиме 12-14 березня у Києві.

Чемпіонат проходив за підтримки голови Чернігівської обласної організації громадської організації ВФСТ «Україна» Андрія Кужельного.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини