1 2 3 4 5 6

Гирьовий спорт

У Житомирі відбувся чемпіонат з гирьового спорту серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України

У середу, 27 березня, у Житомирі у спортивному залі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади відбувся чемпіонат з гирьового спорту серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Про повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України у Facebook.

«Спортсмени були розподілені на різні вагові категорії з-поміж чоловіків та жінок. Відзначимо, що більшість учасників чемпіонату – професійні спортсмени, які неодноразово здобували призові місця на різних змаганнях та чемпіонатах.

Відповідно, і боротьба за першість була досить жорсткою та запеклою.

Підтримували спортсменів і вболівальники, під гучні оплески яких десантники демонстрували свою вправність та силу з гирями», – йдеться у повідомленні.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна команда 81-ї окремої аеромобільної бригади. Другу сходинку п’єдесталу здобула збірна команда 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ ЗСУ. Почесне третє місце за збірною 25-ї окремої повітряно-десантної Дніпропетровської бригади ДШВ.

«Більшість учасників змагань встановили особисті рекорди. І хоча не всі стали чемпіонами, спортивний інтерес та жага до перемоги панували серед усіх учасників», – відзначив начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗСУ підполковник Андрій Палагін.

Переможці та учасники змагань були нагороджені перехідними кубками та почесними грамотами.