1 2 3 4 5 6

Гирьовий спорт

Житомиряни виграли медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту

У період з 15 по 19 листопада 2017 року в місті Сеул (Південна Корея) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів (двоборство, довгий цикл, естафета). В чемпіонаті приймали участь близько 400 спортсменів з 33 країн світу.

У складі національної збірної команди України в чемпіонаті взяли участь чотири спортсмени із Житомирщини: МСМК Олексій Остапчук, МС Володимир Недоля серед дорослих, МС Олександр Дзюба та МС Євгеній Колесник серед юніорів до 22 років.

Так, у ваговій категорії до 63 кг Володимир Недоля зайняв ІІІ місце у двоборстві. Олексій Остапчук у складі 5 чоловік посів ІІ місце в естафеті (в.к. до 95 кг). Олександр Дзюба, який виступав у поштовху гир за довгим циклом у ваговій категорії до 78 кг, зайняв ІІІ місце. Євгеній Колесник також посів ІІІ місце у в.к. до 78 кг у двоборстві. Крім того, О. Дзюба та Є. Колесник також приймали участь в естафеті у складі юніорської збірної України, яка зайняла ІІ місце.

У загальнокомандному заліку І місце зайняла збірна Російської Федерації, ІІ місце –збірна Казахстану, ІІІ місце – команда України.
Тренерський склад, який підготував призерів чемпіонату світу: ЗТУ Віктор Миколайович Романчук, Костянтин та Василь Пронтенки, Олександр Мосійчук.

Спортивний Житомир

Схожі новини