1 2 3 4 5 6

Гирьовий спорт

Житомиряни виграли чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів та Всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок»

Команда Житомирського військового інститут ім. С.П. Корольова виграла у командному заліку чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів та Всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок» - І етап. Наші гирьовики обійшли суперників з Донецького юридичного інституту та Національного університету біоресурсів та природокористування України, які стали відповідно другими та третіми.

Загалом у змаганнях, які відбулися в м. Київ на базі Національного університету біоресурсів та природокористування взяли участь понад 150 спортсменів із 21 вищого навчального закладу України та 11 регіонів України.

Переможцями та призерами Всеукраїнських змагань «Гвардійський ривок» у своїх вагових категоріях стали:

Загребельна Анна (в.к. 58 кг) – І місце;

Чуйченко Марія (в.к. 63 кг) – І місце,

Мосійчук Олександр (в.к. 78 кг) – І місце;

Бичківський Андрій (в.к. 85 кг) – І місце;

Федорчук Ольга (в.к. 68 кг) – ІІ місце;

Ванельчук Олександр (в.к. 95 кг) – ІІІ місце;

Свиридюк Надія (к.к.+ 68 кг) – ІІІ місце.

Переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів у своїх вагових категоріях стали: