1 2 3 4 5 6

Греко-римська

Малинчанка виграла срібло на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів

23.04.2019 15:17Греко-римська

Понад 460 спортсменів з усіх регіонів країни взяли участь у чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток, де боролися не лише за найвищі нагороди, а й путівки на першість Європи в цій віковій категорії. Ареною проведення змагань став манеж стадіону «Металург» (вул. Садова, 137), у якому розмістились чотири килими.

Житомирщину представили учасники з міст Коростеня, Малина, Житомира, Бердичева та Новоград-Волинського.

Срібло турніру виборола спортсменка з Малина Вікторія Слободенюк (49 кг). А Дмитро Васюк (51 кг) з Коростеня отримав п´яту сходинку п”єдесталу.

Вітаємо переможців та їх тренерів: Олександра Ткачука, Владислава Білоуса. Бажаємо подальших успіхів.