1 2 3 4 5 6

Греко-римська

У Коростені відбувся чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби. Результати

13.02.2019 12:42Греко-римська

У Коростені з 8 по 9 лютого відбувся чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат та юніорів і юніорок.  Більше ніж 200 спортсменів з Житомирської області зібралися позмагатися за титул чемпіона області. Про це повідомляє прес-служба федерації.

Найкращі спортсмени приємно порадували своїх уболівальників захопливими поєдинками. Теплий прийом та злагоджена організація турніру не залишає байдужим в котрий раз команди з багатьох міст. Цей чемпіонат є відбірковим на чемпіонат України, який відбудеться у Харкові та Запоріжжі. Тому кожен хоче показати все на що здатний, а іноді навіть більше. В цілому захід пройшов у теплій, дружній атмосфері  та на високому рівні.

Переможцями стали:

серед юнаків 2004-2006 р.н.

у ваговій категорії 38 кг:

за 1 місце Титюк Микита (м. Коростень)

за 2 місце Боримський Даніїл (м. Житомир)

за 3 місце Іванчук Денис (м. Новоград-Волинський) та Кульбаш Максим (м. Малин)

у ваговій категорії 41 кг:

за 1 місце Васюк Єгор (м. Коростень)

за 2 місце Тагієв Рувім (м. Малин)

за 3 місце Зінкевич Сергій (м. Коростень)

у ваговій категорії 44 кг:

за 1 місце Виговський Антон (м. Коростень)

за 2 місце Власюк Віталій (м. Житомир)

за 3 місце Гончаренко Олег (м. Андрушівка) та Скорик Кирило (м. Новоград-Волинський)

у ваговій категорії 48 кг:

за 1 місце Данилюк Дмитро (м. Коростень)

за 2 місце Смик Ігор (м. Коростень)

за 3 місце Вознюк Павло (смт Лугини) та Бондарчук Євген (м. Житомир)

у ваговій категорії 52 кг:

за 1 місце Юрчук Тарас (м. Житомир),

за 2 місце Маслов Дмитро (м. Бердичів)

за 3 місце Лукащук Віталій (м. Бердичів) та Бабичко Вадим (м. Овруч)

у ваговій категорії 57 кг:

за 1 місце Бахур Олексій (м. Коростень)

за 2 місце Хацановський Віталій (м. Олевськ)

за 3 місце Васильчук Станіслав (м. Олевськ) та Бабиченко Олег (м. Олевськ)

у ваговій категорії 62 кг:

за 1 місце Власовець Богдан (м. Олевськ)

за 2 місце Гальоса Роман (м. Андрушівка)

за 3 місце Гарлінський Владислав (м. Житомир) та Волков Володимир ( м. Андрушівка)

у ваговій категорії 68 кг:

за 1 місце Рожко Назар (м. Бердичів)

за 2 місце Поліщук Дмитро (м. Бердичів)

за 3 місце Мельник Борис (м. Овруч) та Титоренко Давид (м. Житомир)

у ваговій категорії 75 кг:

за 1 місце Повторейко Олег (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Данюк Денис (м. Коростень)

за 3 місце Стретович Владислав (м. Малин)

у ваговій категорії 85 кг:

за 1 місце Гузенко Василь (м. Коростень)

за 2 місце Александров Ростислав (м. Малин)

за 3 місце Папірник Тимур (м. Житомир)

у ваговій категорії 100 кг:

за 1 місце Шевченко Максим (м. Малин)

серед дівчат 2004-2006 р.н.

у ваговій категорії 33 кг:

за 1 місце Кулаківська Єлізавета (м. Малин)

за 2 місце Савчук Анастасія (м. Новоград-Волинський)

за 3 місце Білошицька Марина (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 36 кг:

за 1 місце Котвицька Діана (м. Коростень)

за 2 місце Ковальчук Анастасія (м. Олевськ)

за 3 місце Пашкевич Лілія (м. Малин)

у ваговій категорії 39 кг:

за 1 місце Бордачевська Ангеліна (м. Коростень)

за 2 місце Новиченко Ксенія (м. Коростень)

за 3 місце Звольська Катерина (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 42 кг:

за 1 місце Вальчук Іллона (м. Олевськ)

за 2 місце Павленко Дар”я (м. Олевськ)

за 3 місце Слюсар Яна (м. Коростень)

у ваговій категорії 46 кг:

за 1 місце Наюк Анастасія (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Ковтонюк Марина (м. Коростень),

за 3 місце Слюсар Яна (м. Коростень)

у ваговій категорії 50 кг:

за 1 місце Дмитренко Валерія (м. Коростень)

за 2 місце Назарова Діана (м. Новоград-Волинський)

за 3 місце Білюк Христина (м. Олевськ), Лук Діана (Малинський р-н)

у ваговій категорії 54 кг:

за 1 місце Головенко Аліса (м. Малин)

за 2 місце Марченко Софія (м. Коростень)

за 3 місце Соловйова Вікторія (Новоград-Волинський р-н)

у ваговій категорії 58 кг:

за 1 місце Бондар Ірина (м. Новоград-Волинський р-н)

за 2 місце Дмитренко Валерія (м. Овруч)

за 3 місце Білошиста Дар”я (м. Малин)

у ваговій категорії 62 кг:

за 1 місце Содель Анастасія (м. Коростень)

за 2 місце Балюк Вікторія (Новоград-Волинський р-н)

у ваговій категорії 66 кг:

за 1 місце Лук Валентина (м. Малин)

за 2 місце Вигівська Іллона (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 70 кг:

за 1 місце Торгонська Анастасія (м. Овруч)

за 2 місце Волошенко Ганна (Коростенський р-н)

серед юніорок 1999-2001 р.н.

у ваговій категорії 50 кг:

за 1 місце Слободенюк Вікторія (м. Малин)

за 2 місце Коляденко Вікторія (м. Радомишль)

за 3 місце Тимошенко Наталія (м. Коростень)

у ваговій категорії 53 кг:

за 1 місце Дорошенко Ірина (м. Коростень)

за 2 місце Корзун Ольга (Коростенський р-н)

за 3 місце Овсійчук Тетяна (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 57 кг:

за 1 місце Чорномор Карина (м. Новоград-Волинський)

у ваговій категорії 62 кг:

за 1 місце Петренко Тетяна (Малинський р-н)

за 2 місце Гальоса Ганна (м. Андрушівка)

за 3 місце Подік Яна (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 65 кг:

за 1 місце Десятко Діана (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Скрицька Вікторія (м. Новоград-Волинський)

у ваговій категорії 72 кг:

за 1 місце Пантус Вікторія (Коростенський р-н)

у ваговій категорії 76 кг:

за 1 місце Шевцова Валентина (м. Бердичів)

за 2 місце Сергійчук Наталія (м. Новоград-Волинський)

серед юніорів 1999-2001 р.н.

у ваговій категорії 57 кг:

за 1 місце Васюк Дмитро (м. Коростень)

за 2 місце Іскра Денис (м. Коростень)

за 3 місце Зінкевич Іван (м. Коростень)

у ваговій категорії 61 кг:

за 1 місце Мірзабекян Арсен (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Торгонський Сергій (м. Олевськ)

за 3 місце Марченко Володимир (м. Радомишль)

у ваговій категорії 65 кг:

за 1 місце Чорномор Роман (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Дола Кирил (м. Олевськ)

за 3 місце Редько Дмитро (м. Олевськ) та Кулініченко Михайло (м. Новоград-Волинський)

у ваговій категорії 70 кг:

за 1 місце Титоренко Богдан (м. Бердичів)

за 2 місце Шевченко Владислав (м. Малин)

за 3 місце Тополюк Олександр (м. Малин), Волківський Богдан (м. Коростень)

у ваговій категорії 74 кг:

за 1 місце Обух Денис (м. Новоград-Волинський)

за 2 місце Нечипорук Михайло (м. Новоград-Волинський)

за 3 місце Бала Олександр (м. Олевськ)

у ваговій категорії 79 кг:

за 1 місце Кучерявий Владислав (м. Бердичів)

за 2 місце Грабовський Василь (м. Житомир)

за 3 місце Вербицький Максим (м. Малин)

у ваговій категорії 86 кг:

за 1 місце Мовчанюк Владислав (м. Коростень)

за 2 місце Тітовець Кирило (м. Малин)

у ваговій категорії 92 кг:

за 1 місце Лук”яненко Ростислав (Малинський р-н)

за 2 місце Косинський Денис (м. Коростень)

у ваговій категорії 97 кг:

за 1 місце Меленівський Дмитро (м. Коростень)

за 2 місце Шевчук Роман (м. Новоград-Волинський)

Спортивний Житомир

Схожі новини