1 2 3 4 5 6

Греко-римська

У Житомирі відбулось відкриття Чемпіонату області з греко-римської боротьби

23.10.2021 13:11Греко-римська

23 жовтня у Житомирі відбулось урочисте відкриття Чемпіонату області з греко-римської боротьби серед юнаків. Спеціальним гостем заходу став чемпіон Олімпійських Ігор у Токіо, багаторазовий чемпіон світу і Європи, народний депутат України Жан Беленюк.

Про це пише пресслужба Житомирської облради.

«Візит нашого Олімпійського чемпіона на Житомирщину це важлива подія, на яку ми дуже чекали! Жан Беленюк - наш національний Герой! Традиційні обласні змагання вперше приймають гостя такої величі. Впевнений, цю зустріч наші юні борці будуть згадувати все життя. Це потужний стимул ще більше працювати над собою, розвиватися та впевнено рухатись до нових перемог. Бажаю всім учасникам змагань успіхів та витривалості й нехай переможе найсильніший!», - сказав Володимир Федоренко.

«Хочу вам побажати гарної боротьби і пам’ятайте, що це перша ваша сходинка до спортивних висот. Я бажаю всім перемоги, але і тих, хто здобуде поразку, закликаю не засмучуватись. Адже іноді поразки дають нам навіть більше ніж перемоги. Це поштовх ще більш наполегливо тренуватися і результат не забариться. Дякую тренерам за їх кропітку працю та батькам, що підтримуєте бажання своїх дітей займатися спортом», - зазначив Жан Беленюк.

Під час урочистостей в.о. директора ДЮСШ з боротьби, військовослужбовець 25-ї бригади Ярослав Кравчук вручив Жану Беленюку подарунок – меч за перемогу в Токіо та передав «тільняшку» від командира 95-ї бригади.

У цьогорічних змаганнях беруть участь 8 збірних команд районів та територіальних громад. Це близько 80 борців.

Переможці та призери обласного етапу вже наступного тижня представлятимуть Житомирщину на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед юнаків.


Теги: греко-римська боротьба Жан Баланюк змагання  

Схожі новини