1 2 3 4 5 6

Греко-римська

В Житомир на відкриття турніру з греко-римської боротьби приїздили призери Олімпійських ігор Жан Беленюк та Валерій Андрійцев

19.09.2016 11:40Греко-римська

Більше 20 команд зі всієї України взяли участь у міжнародному урнірі з греко-римської боротьби, присвяченому пам'яті майстра спорту України з греко-римської боротьби Михайлу Черняховському, який 17-18 вересня відбувся в Житомирі. Такий турнір проводиться вперше та одразу здобув статус міжнародного. Крім українських спортсменів, на турнірі змагаються представники Молдови та Білорусі.

На урочисте відкриття змагань до Житомира завітали відомі на увесь світ українські борці-олімпійці – срібний призер з греко-римської боротьби Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (2016 р.) Жан Беленюк та срібний призер з греко-римської боротьби Олімпійських ігор в Лондоні (2012 р.) Валерій Андрійцев (м. Малин Житомирської області).

Довідково. Черняховський Михайло Петрович - переможець Кубку світу, Чемпіон СРСР з греко-римської боротьби, Чемпіон України, Майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, Заслужений тренер України.

Спортивний Житомир

Схожі новини