1 2 3 4 5 6

Греко-римська

Жан Беленюк програв фінал чемпіонату України з греко-римської боротьби в Житомирі. ФОТО

09.06.2017 14:13Греко-римська

Один із найвідоміших українських борців греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон світу та Європи Жан Беленюк не зміг завоювати титул чемпіона України в Житомирі та здобути путівку на чемпіонат світу.

У п'ятницю, 09 червня, Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії 85 кг., без особливих проблем виграв два поєдинки на килимі житомирського ФОКу, але у фіналі поступився Олександру Шишману з Маріуполя. Вирішальний поєдинок обидва спортсмени провели на рівних і жоден не зміг створити явної переваги. Але Шишман виглядав трішечки впевненіше і в підсумку зумів здобути перемогу.

Нагадаймо, що з 7 по 9 червня Житомир вперше приймає чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби, який є відбірковим етапом на чемпіонат світу. Килими ФОКу зібрали найсильніших спортсменів зі всієї України. Присутній на турнірі і малинчанин Валерій Андрійцев, який зараз ще відновлюється після травми.