1 2 3 4 5 6

Греко-римська

Житомирський студент став чемпіоном світу з греко-римської боротьби серед кадетів

06.09.2017 11:31Греко-римська

З 4 по 10 вересня 2017 р. в м. Афіни (Греція) проходить Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. У вівторок, 5 вересня завершився перший медальний день у борців греко-римського стилю. Вони визначили найсильніших кадетів на планеті в п'яти вагах - 50, 54, 58, 63 і 100 кг.

Серед найсильніших - двоє представників греко-римської боротьби України. У вазі до 63 кг «золото» для країни та звання «Чемпіона світу-2017» виборов український борець, першокурсник факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Мірошник.

Про це повідомляє прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.

Він обіграв спортсменів з Польщі, Албанії, Болгарії та Росії, а у головному фіналі перед Дмитром не встояв іранський борець Мустафа Каєд Хордех.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Дмитро на чемпіонаті України з греко-римської боротьби виборов "золото" і отримав ліцензію на чемпіонат Європи - 2017 серед кадетів.

Змагання у рамках світової першості розпочали представники греко-римського стилю, продовжують дівчата, а у заключні дні медалі розіграють вільники.  Кадетський чемпіонат Світу, як і до цього чемпіонат Європи проходить у форматі, відмінному від інших змагань UWW. Борці змагаються два дні: в перший - кваліфікаційні раунди, втішні сутички та півфінали, а у другий - фінали за золото і бронзу. 

 

Спортивний Житомир

Схожі новини