1 2 3 4 5 6

Греко-римська

Житомирський спортсмен став бронзовим призером на турнірі з греко-римської боротьби

23.10.2019 11:12Греко-римська

Житомирянин Богдан Мудрієвський завоював срібло на відкритому турнірі з греко-римської боротьби на призи заслуженого тренера України Віктора Лозового, який 19 жовтня відбувся у м. Біла Церква. У напруженій боротьбі він став третім у ваговій категорії 110 кг.

Богдан є вихованцем КЗ “Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей”.

Загалом участь у змаганнях взяли понад 200 юних спортсменів 5 країн світу. Команди з Литви, Естонії, Білорусії, Азейбарджану та України вступили в рівну боротьбу. Серед учасників також були призери Чемпіонату Європи та світу. За словами старшого тренера збірної України серед юніорів Віктора Лозового, турнір зібрав сильних борців, які захищають честь своїх країн на міжнародній арені.