1 2 3 4 5 6

Хокей

Бердичівляни зіграли на Кубку європейських чемпіонів Челенджер IІІ з хокею на траві

24.05.2018 14:28Хокей

Бердичівська команда з хокею на траві «Старт» стала бронзовим призером Кубку європейських чемпіонів Челенджер IІІ, який відбувся у Копенгагені (Данія) 18-21 травня.

На груповому етапі наші хлопці протистояли туркам, литовцям та данцям. У першій же грі бердичівці невдало зіграли проти господарів турніру, програвши Copenhagen HC 3:4 (за наших забивали Ярослав Атаманчук – 2 та Дем’ян Мазуркевич). У другій грі українці переграли турок з Gaziantep Polisgücü SK (відзначилися Дем’ян Мазуркевич – 2, Роман Поліщук – 2 та Борис Нечепа). Третій матч із литовським Baltic Champs завершився перемогою 3:2 (забивали Дем’ян Мазуркевич, Роман Поліщук та Артур Мазуркевич).

Набравши однакову кількість очок з турками, але перегравши останніх бердичівляни посіли друге місце у групі через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

У матчі плей-оф «Старт»  зіграли проти переможців іншої групи - «Zuvedra Tauras» з Литви. На жаль, гра завершилася 3:4 на користь литовців, хоча до 38 хвилини наші вели вже 3:0 (забивали Дем’ян Мазуркевич – 2 та Роман Поліщук). А далі забивали тільки суперники.

Тим не менш, бердичівляни в підсумку стали третіми. Наш Артур Мазуркевич був визнаний суддівською колегією кращим гравцем чемпіонату. Дем’ян Мазуркевич, забивши 6 голів, зайняв друге місце серед бомбардирів. Кащим в цій номінації став гравець із Туреччини, у якого на один м’яч більше.

Таким чином наступного сезону віце-чемпіон України зберіг місце участі у дивізіоні Челенджер III.

У підсумку два перших місця посіли Zuvedra Tauras та Gaziantep Polisgücü SK. Останній у плей-оф обіграв Nacka LHK зі Швеції 5:1. 

Спортивний Житомир

Схожі новини