1 2 3 4 5 6

Хокей

Бердичівський "Старт" виграв чемпіонат України з індорхокею

13.12.2018 14:06Хокей

Команда "Старт" з Бердичівського району виграла чемпіонат України з хокею на траві в приміщеннях (індорхокей) серед юніорів, який з 6 по 9 грудня відбувся в місті Шостка.

Підопічні Андрія Черкаса та Євгена Мокрицького лише в першому матчі зіграли внічию із сумкським "Динамо". Решту матчів команда виграла, а Олександр Бойко став крашим нападником турніру.

Ще один представник Житомирщини, коростенський ОКДЮСШ ФСТ "Спартак" став сьомим.

Розіграти звання чемпіона України зібралося 9 команд. Команди були розподілені по групах відповідно до результатів минулого чемпіонату цієї вікової групи, який відбувся в грудні 2017 року. У цьому році в категорії юніорів брали участь гравці не старше 2001 року народження.

Результати ігор:

«Старт» - СДЮШОР «Динамо» - 3:3
ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - КДЮСШ «Барса-2» - 8:2
ОСДЮШОР «Олімпія 2003» - «Старт» - 0:2
«Буревісник» - ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - 3:4
ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - ОСДЮШОР «Олімпія» - 0:8
Збірна Вінницької обл. - «Старт» - 0:1
«Барса 1» - ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - 9:0
ОСДЮШОР «Олімпія» - «Старт» - 2:4

Плей-офф

ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» - збірна Вінницької обл. - 1:7
КДЮСШ «Барса 1» - «Старт» - 1:2

Підсумки чемпіонату:

1. «Старт» Житомирська обл. тр. Мокрицький Євген, Черкас Андрій

2. ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця тр. Кулеша Олександр

3. КДЮСШ «Барса-1» м.Шостка тр. Махотков В'ячеслав, Мороз Ілля, Яковенко Ігор

4. СДЮШОР «Динамо» м.Суми тр. Тагієва Діана

5. Збірна Вінницької області тр. Бакум Сергій, Бондарчук Віталій

6. ОСДЮШОР «Олімпія-2003» м.Вінниця тр. Кулеша Олександр

7. ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» м.Коростень тр. Новак Юлія

8. КЗ ЧО ДЮСШ «Буревісник» м.Чернівці тр. Коблюк Юрій, Тодеренчук Віталій

9. КДЮСШ «Барса-2» м.Шостка тр. Мороз Ілля, махотке В'ячеслав, Яковенко Ігор

За підсумками турніру були визначені кращі гравці по лініях:

Кращий воротар - Товстоліткін Богдан (СДЮШОР «Динамо» м.Суми)

Кращий захисник - Махотков Єгор (КДЮСШ «Барса-1» м.Шостка)

Кращий нападник - Бойко Олександр ( «Старт» Житомирська обл.)

Кращий гравець турніру - Жмеренюк Володимир (ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця)

Кращий бомбардир - Попов Олексій (ОСДЮШОР «Олімпія» м.Вінниця) - 13 м'ячів.

Схожі новини