1 2 3 4 5 6

Хокей

Хокеїсти на траві з Житомирської області стали чемпіонами Європи

04.10.2021 16:23Хокей

Хокейна команда ОШВСМ «Фенікс» викликала справжній фурор на змаганнях в Словенії та вперше стала переможцем Кубку Європейських чемпіонів Challenge II.

Про це 4 жовтня інформує пресслужба Житомирської облради.

Про це під час зустрічі з головою обласної ради Володимиром Федоренком розповіли директор «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві» Житомирської обласної ради Андрій Черкас, віцепрезидент Федерації хокею на траві України Віталій Логінов та директор Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Палагін.

У змаганнях наші спортсмени забили 19 голів, пропустивши лише 1 м’яч.

Під час зустрічі з головою облради говорили про здобутки та перспективи розвитку хокею на траві на Житомирщині.

Хокейна команда ОШВСМ «Фенікс» на чемпіонаті України серед чоловічих команд вищої ліги у сезоні 2018-2019 років та на Кубку України виборола 3 місце. На чемпіонаті України серед чоловічих команд сезону 2019-2020 здобула 4 місце. У сезоні 2020-2021 команда стала срібним призером чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги. На Кубку України сезону 2019-2020 ХК «Фенікс» зайняла 5 місце.

У 2021 році на чемпіонаті України «Хокей 5» серед чоловіків команда «Фенікс» посіла четверте місце, а у Кубку європейських чемпіонів у дивізіоні «Челендж II» стала першою.

До команди входить 19 спортсменів та 2 тренера: майстри спорту України Черкас Андрій та Євген Мокрицький.

Відділення хокею на траві комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради знаходиться у Бердичеві. Навчально-тренувальні заняття проходять на базі Гришковецької гімназії на майданчику зі штучним покриттям, який був збудований у 2007 році. В період осінь 2019 року - весна 2020 року проводилась його реконструкція.

Готуючись до Чемпіонатів України спортсмени проводять навчально-тренувальні збори на базі Вінницької школи вищої спортивної майстерності.

Так, за словами Андрія Черкаса, Житомирщині потрібне власне поле для якісних тренувань та для того, щоб приймати чемпіонати України та Європи.

Обговоривши варіанти вирішення цього питання учасники зустрічі домовились детально вивчити кожен з них, досвід інших країн та офіційно звернутись за підтримкою до Уряду та народних депутатів.


Теги: хокей хокей на траві  

Схожі новини