1 2 3 4 5 6

Хокей

На Житомирщині планують створити дитячо-юнацьку спортивну школу "Старт" з хокею на траві

28.01.2019 15:39Хокей

На Житомирщині планують відкрити нову дитячо-юнацьку спортивну школу з хокею на траві. Відповідний проект рішення було опубліковано на сайті Житомирської обласної ради. Школа носитиме назву "Старт" та функціонуватиме у вигляді комунального закладу позашкільної освіти.

Рішення про створення школи депутати можуть розглянути вже на найближчій сесії обласної ради навесні 2019 року.

Нагадаймо, що голова Ігор Гундич говорив про можливість відкриття ДЮСШ з хокею на траві ще в червні 2018 року. А в грудні 2018 року в Житомирі відбувся масштабний семінар для тренерів та суддів з хокею на траві. Також дві команди представляють Житомирщину на чемпіонатах України з хокею на траві - бердичівський "Старт" та коростенський  "Спартак".

Проект рішення

Про створення комунального 
закладу позашкільної освіти 
«Обласна дитячо-юнацька спортивна школа
з хокею на траві «Старт»  Житомирської обласної ради


Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши   подання  обласної державної   адміністрації від  22.01.2019 № 486/2-19/51 , враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від                           , з питань  бюджету і комунальної власності від                                  , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальний заклад позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа  з хокею на траві «Старт»  Житомирської обласної ради.

2. Затвердити Статут комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа  з хокею на траві «Старт»  Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа  з хокею на траві «Старт»  Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту, про що повідомити обласній  раді  в місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності. 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма  

Спортивний Житомир

Схожі новини