1 2 3 4 5 6

Хокей

У Житомирі відбувся Всеукраїнський семінар з хокею на траві

04.12.2018 10:26Хокей

Минулими вихідними, 01-02 грудня, у Житомирі відбувся дводенний Всеукраїнський семінар для тренерів та суддів з хокею на траві. Сюди з’їхалися представники з усієї України, аби здобувати нові знання. 

В перший день на учасників чекали лекції та теоретичні заняття. Другий день семінару пройшов у приміщенні спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету. Там спортсменів та тренерів навчали новим навичкам, ефективним вправам для попередження травм та знайомили з амуніцією.

Семінар проводили Зінаїда Бондаренко – реабілітолог і радник Президента Федерації хокею на траві та Павло Мазур – головний тренер Національної збірної команди України з хокею на траві та індор хокею.

Нагадуємо, що хокей на траві є олімпійським видом спорту. Він включений у програму Олімпійських ігор з 1908 року у чоловіків і з 1980 року – у жінок. В Україні цей вид спорту існує майже півстоліття. Наступного року українському хокею на траві виповниться 45 років.

Довідково

На Житомирщині хокей на траві та індор хокей розвивається давно. Команди, які базуються у Бердичевському районі та Коростені беруть участь у змаганнях різних рівнів. Також планується облаштування спеціалізованого майданчика, депутати обласної вже проголосували за виділення коштів для виготовлення проекту. У Коростені цього року пройшов 8-й Міжнародний дитячий турнір з хокею на траві, який відвідали діти з Польщі, Білорусі та багатьох міст України. Команди були не тільки хлопчачі, дівчата також залюбки грають у хокей на траві. 

Спортивний Житомир

Схожі новини