1 2 3 4 5 6

Інші

5 переваг займатися командним спортом у студентські роки

17.02.2021 11:32Інші

Більшість студентів мають усього по декілька пар фізкультури на тиждень, і на цьому їхні шляхи зі спортом розбігаються. Та попри це більшість національних університетів заохочують студентів до занять спортом, зокрема командним. Майже у кожному виші є збірна з волейболу чи баскетболу, жіноча та чоловіча. Це не обов’язково професійні гравці, багато хто просто підтримує фізичну активність. Але командний спорт у студентські роки, навіть якщо він не тягне на олімпійські медалі, це дещо дуже корисне.

Сьогодні ми розповімо про 5 переваг студентові грати у спортивній команді, хоча їх значно більше. До речі, зібрати інформацію нам допомогли наші партнери — магазин спортивного одягу https://kelme-sport.com.ua/, де за бажанням можна одягнутися у форму всією командою.

Більша мотивація

I8LDU1k7hZBlONxqyWlkjcwek6VNKXqsWaRyzeR-YzpVi2RkwCamUc_fdFHINI4WMHXssYNd5z9EkGppqvruIFqf_NcRgbAOVrB64_2OKCnApML6df8whuAin1RD-5o4VWtJKZSG

Чому кількість “забутих” спортклубів та прострочених абонементів до фітнес-залів така велика? Бо самотужки важко тренуватися, потрібна підтримка чи команда. І саме це питання вирішує командний спорт, навіть, любительські змагання.

Футбол, волейбол, баскетбол — це найпопулярніші секції з командного спорту, що є в українських вишах. Вони дають чудову можливість розвинути спортивну підготовку та отримати особистісний ріст.

Підвищення впевненості у собі

Попри те, що результат залежить від команди (а у футболі, наприклад, це 11 гравців на полі) кожен спортсмен має значення. Коли ти передаєш результативний пас форвардові, твої дії також мають значення. І коли команда виграє, це означає, що виграє кожний її учасник.

Це додає впевненості молодим людям, які, можливо, за побутових обставин не впевнені у собі та сором’язливі.

Повага до правил

У спорті є правила, які не можна порушувати. Технічно, звичайно, можна, але потім або арбітр зробить нотатку у жовтій картці за це, або суперникам дадуть кидати штрафний. Сподіваємося, зрозуміли, про які види спорту йдеться?

Тому команда гра — найкращий спосіб навчитися повазі та гри за правилами. Це знадобиться у подальшому дорослому житті.

Розвиток соціальних навичок

NDgt1A8onjZcgVjZERz3HJW4MAmFUyO7mxqls14r-HK1FuSH6Qp_Ovr3zWbIOdlSLABkXl3eeSSbYe3KLqbgYbaZ6OLGHnnP86010zIOl0ea8USDWQxPBMMJs7mnnh2-yRAt9aoA

Командна гра навчає студентів важливим соціальним навичкам, таким як:

  • допомога іншим;
  • вміти просити про допомогу;
  • прийняття швидких рішень;
  • відповідальність;
  • вирішення конфлікту мирним шляхом;
  • комунікація тощо.

Дружба поза межами зали

3yJHIYe-lYgXsEJeeslDbzVlMEsKJmtG-euDk7qis2njPBWBJxMKu4FYsiboBJ7QlFpHfZO1MAwBzVLzL8_iYEih3Z9oC19W78woZ4B-ST-UxT7UydOHOt2dMgDuzgXx_5s1yFPp

Спортивний гурток — це завжди коло осіб, які спілкуються й поза межами спортивної зали. У них є спільні цікавості, цілі, амбіції та досягнення. Навіть після завершення студентської “спортивної кар’єри” командні гравці подовгу товаришують, адже разом пройшли труднощі поразок та радощі перемоги, разом працювали над результатом та проводили багато часу у тісному колі.

Як бачимо, зайняття командними ігровими видами спорту — це чудовий спосіб розвинутися як цікава особистість, прокачати навички комунікації, здоров’я, впевненості, самооцінку та, звісно, отримати “відмінно” з фізичного виховання у заліковці. Це дуже корисні вміння, що допоможуть у дорослому житті.


Теги: командні види спорту 

Схожі новини