1 2 3 4 5 6

Інші

Бердичівляни стартували у Чемпіонаті України з настільного тенісу

02.11.2020 10:36Інші

У місті Умань відбувся перший тур регіональної ліги Центрального регіону Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу. Після багаторічної перерви у змаганнях у ньому взяла участь команда «TUI», яка представляє Бердичів.

У складі бердичівської команди у першому турі брали участь троє тенісистів. Це кандидати в майстри спорту Олександр Бондарчук, Назар Семененко та Вадим Іщук, які виступали під керівництвом досвідченого наставника Анатолія Костенка.
Суперниками бердичівлян стали команди з Козятина (Вінницька область), Вінниці, Олександрії (Кіровоградська область), Первомайська (Миколаївська область), чотири команди з Києва, Жмеринки (Вінницька область) та п’ять команд з Умані.

У першому турі наші земляки зіграли проти шести команд та здобули шість перемог. Бердичівляни перемогли дві команди з Умані, дві команди з Києва, а також своїх суперників з Первомайську та Олександрії. Особливо слід відзначити важкі перемоги над обома командами з Києва з рахунком 3-1 та 3-2.

Після першого туру без поразок виступили лише три команди: «Моноліт» м. Козятин, «Альянс» м. Вінниця та команда «TUI» м. Бердичів.
Один з гравців команди Назар Семененко розповів про проблеми бердичівської команди з тренуваннями та фінансуванням.

«Головною проблемою є те, що немає де тренуватись в будні дні. Тобто зал для нас оплачує компанія TUI і тренування проходять в маленькій кімнаті. Всі витрати по поїздці також взяла на себе компанія "TUI", тому у нас така назва команди. Ми дуже хочемо, щоб на наш вид спорту звернути увагу», - розповів Назар Семененко.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: настільний теніс Бердичів 

Схожі новини