1 2 3 4 5 6

Інші

Бердичівські тенісисти успішно виступають у Чемпіонаті України

09.12.2020 12:50Інші

У місті Умань завершився другий тур регіональної ліги Центрального регіону Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу. Після багаторічної перерви у змаганнях у ньому взяла участь команда «TUI», яка представляє Бердичів. У складі бердичівської команди брали участь троє тенісистів. Це кандидати в майстри спорту Олександр Бондарчук, Назар Семененко та Вадим Іщук, які виступали під керівництвом досвідченого наставника Анатолія Костенка.

Суперниками бердичівлян стали команди з Козятина (Вінницька область), Вінниці, Олександрії (Кіровоградська область), Первомайська (Миколаївська область), чотири команди з Києва, Жмеринки (Вінницька область) та п’ять команд з Умані.

У першій грі бердичівські тенісисти у напруженому поєдинку перемогли команду «Вега» з Умані з рахунком 3-2. У наступній грі перемогли команду «Оріон-2» з рахунком 3-0. Команди – «Пролісок» з Умані та «Спартак» зі Жмеринки бердичівські спортсмени перемогли з однаковим рахунком 3-0. З рахунком 3-1 команда «TUI» перемогла «Альянс» з Вінниці. А у вирішальній грі туру бердичівські тенісисти зустрілися з потужною командою «Моноліт» з Козятина, за яку виступає лише один гравець з Козятин, а решта гравців з інших міст України. Наші земляки дуже майстерно провели свої поєдинки та перемогли своїх суперників з підсумковим рахунком 3-0.

Перше місце по результатам двох турів посіла бердичівська команда «TUI», яка перемогла своїх суперників. На другому місці команда «Моноліт» ( Козятин), яка програла тільки команді з Бердичева. На третьому місці «Альянс» (Вінниця), яка має дві поразки від команд з Бердичева та Козятина.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів настільний теніс 

Схожі новини