1 2 3 4 5 6

Інші

Житомирські гімнастки завоювали 19 медалей на міжнародному турнірі

01.11.2019 10:49Інші

В Одесі відбувся відкритий міжнародний турнір з художньої гімнастики “Мотиви-2019”. Житомирська команда ГО “АХГЖО” складі 18-ти гімнасток успішно виступила на змаганнях, не дивлячись на високу конкуренцію. Громадська організація Житомира “Асоціація художньої гімнастики в Житомирській області” завоювала аж 19 медалей. З них: 6 золотих, 8 срібних та 5 бронзових медалей.

Загалом, в міжнародному турнірі Одеси загалом взяли участь 450 учасниць з різних міст: Харків, Вінниця, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Хмельницький, Олександрія, Нікополь, Кропивницький та інші.

З великим спортивним здобутком юних житомирських спортсменок привітала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук:

“Дякую вам, вашим рідним, тренерам за красу, яку своїми виступами ви даруєте людям, за приклад, яким ви доводите, що саме наполегливістю та терпінням можна досягати таких перемог. Своїми успіхами, не дивлячись на свій досить юний вік, адже наймолодшій серед вас всього 4 роки, та дуже короткий термін тренувань у секції, ви фактично відродили такий вид спорту як художня гімнастика у нашому місті”.


Спортивний Житомир

Теги: ГО АХГЖО 

Схожі новини