1 2 3 4 5 6

Інші

Де купити дешевий і якісний сноуборд?

19.10.2020 15:37Інші

Де купити дешевий якісний сноуборд? Це питання ми всі ставимо собі, коли наближається зима. Зіткнувшись з великою кількістю устаткування та аксесуарів для зимових видів спорту, доступних в магазинах або в Інтернеті, вибір правильного обладнання може швидко перетворитися в головоломку, особливо для тих, хто не знайомий з цим видом спорту і розваги. Щоб допомогти вам зорієнтуватися, ось три основні поради, які дозволять вам купити сноуборд. Обрана дошка буде недорогою, якісною і, перш за все, адаптованою до ваших потреб.

Сноуборд якої довжини та ширини вибрати?

Довжина визначається вашими уподобаннями для місцевості та вашого зросту. Як правило, сноуборд повинен знаходитися десь між плечем і центром голови стосовно зросту сноубордиста. Довші дошки рекомендуються для беккантрі / позатрасового катання, а більш короткі — для фрістайлу. Проміжна дошка універсальна і підходить для all-mountain. Новачкам і дітям зазвичай рекомендується вибирати більш короткий сноуборд, щоб полегшити практику і прогрес.

Ширина в основному різниться між стандартною і широкою. Для взуття 44 розміру і вище рекомендуються широкі дошки. Це не відноситься до широких юніорських дошок.

Сноуборди та їх види:

  • Twintip підходить для сноупарка і трюків, він дуже різкий на трасі. Передня і задня частини сноуборду ідентичні за формою, а кріплення розташовані по центру, що дозволяє легко кататися по снігу назад і вперед і виконувати трюки.
  • Всі гірські — найуніверсальніші дошки. Конструкція схожа на сноуборд у формі твін тіп, але кріплення, вигин і точка балансу переміщені на задню частину дошки. Це відмінна покупка, ефективна на трасах, в парку і поза трасами.
  • Беккантрі: створений для глибокого снігу далеко від второваних доріг. Форма дуже схожа на дошку для серфінгу.

Форма:

  • Directional Flex: призначений для їзди в одному напрямку і часто використовується на треку (або поза ним). Гнучкість на кінці дошки більш жорстка, що забезпечує стійкість на високих швидкостях.
  • Twin: Дизайн з ідентичним носом і хвостом, ідеально підходить для стрибків. На сноубордах з подвійною гнучкістю можна кататися в будь-якому напрямку.
  • Спрямований твін-флекс: це поєднання двох вигинів, часто призначене для сноубордів all-mountain і freestyle.

Де купити дешевий сноуборд в Інтернеті

Поява Інтернету, безсумнівно, стала благом для покупців. Купити дешевий сноуборд тепер можна всього за кілька кліків в Інтернеті. Навіщо купувати в Інтернеті? По-перше, у вашому районі може не бути спеціалізованого магазину. Або ви не можете знайти ідеальну модель у звичайних магазинах поруч з вами. Крім того, деякі покупці, які більш перебірливі, ймовірно, не знайдуть дошку, взуття або навіть кріплення своєї мрії в традиційних магазинах. Пропонуємо скористатися пропозицією інтернет-магазину Terra Incognita і купити якісний сноуборд.

Схожі новини