1 2 3 4 5 6

Інші

Державну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту продовжено до 2024 року

28.12.2020 10:30Інші

На засіданні Уряду було прийнято рішення про продовження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту до 2024. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«З причини всесвітньої пандемії спортивна спільнота була змушена перенести Олімпійські і Всесвітні ігри, а також безліч міжнародних заходів. Але незважаючи на те, що пандемія постійно вносить корективи в наше життя, ми будемо продовжувати виконувати всі завдання, які покладені на нас!», - зазначив Вадим Гутцайт.

Метою Програми є відведення фізичній культурі і спорту в Україні провідної ролі як важливого фактора здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, виявлення резервних можливостей організму, формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного іміджу держави у світовому співтоваристві.

У концепції Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року також зазначено, що пріоритетом реалізації державної політики є впровадження в Україні європейських стандартів життя.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, інвестицій та інших джерел, не заборонених законодавством.

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини