1 2 3 4 5 6

Інші

Для житомирян поважного віку організовують безоплатні заняття зі скандинавської ходьби

10.04.2021 13:12Інші

У Житомирі організовують «Майстерню активного та здорового довголіття». Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Проєкт передбачає проведення з людьми старшого віку та особами з інвалідністю віком старше 65-ти років безоплатних занять скандинавської ходьби. Його ініціатори - ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» та департамент соціальної політики міської ради.

vbS8CvUnQFDx3LiGQ2nkS2ubfvvsvV_pmVB3poaXXP3bnJYKy0el97f_yngej7gli8WYDL5cpvMuqP29ZTTnSmqv1By87rY2SC21Feb0gcnfcRyXRSXIHu7_5UHRSSnF-JEXygku

«З місцевого бюджету фінансова підтримка складає 5 тисяч гривень. Це, звичайно, не всі витрати, які передбачені цим проєктом, і значну суму витрат бере на себе громадська організація», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

Голова ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» Ірина Снігурівська каже: «Важливо включити рухову активність у повсякденне життя людей похилого віку. Це сприяє зміцненню імунітету і допомагає зберегти позитивний настрій у непростий для всіх час».

OoKChhTwcDFXZW99znC8xjTtKpDNOTVjz6b04jEiCR-3qpgTxmYU-ZwTPuNUBpvqGt4YBXRsH2FQiJAN-Mx01C6qL34v06kMjLsXGO42bwQvT4h3Wc4G3pbQkZZ09t2Scn16aOcg

Тренування проводитимуться на безоплатній основі в малих групах на свіжому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Спортивне спорядження надасть організатор. А по завершенню проєкту його учасники отримають інформаційні матеріали, аби кожен мав змогу продовжувати фізичну активність вдома.

Всі, хто бажає, взяти участь у «Житомирській майстерні активного та здорового довголіття», можуть заповнити анкету тут.

Теги: спорт здоров'я скандинавська ходьба 

Схожі новини