1 2 3 4 5 6

Інші

Дослідження Hallam підтверджують надзвичайно низький рівень ризику Covid-19 у спортзалах

13.11.2020 14:24Інші

Згідно з попередніми висновками нового дослідження, проведеного Науковим центром удосконаленого самопочуття Шеффілда Халлама (AWRC) та Університету короля Хуана Карлоса в Іспанії, у тренажерних залах, фітнес-клубах та розважальних закладах виявляється "надзвичайно низький рівень ризику Covid-19".

Дослідники SafeACTiVE, замовлене EuropeActive, проаналізували понад 62 мільйони відвідувань фітнес-центрів з вересня і виявили, що середній рівень зараження становить 0,78 на 100 000 відвідувань - повідомлено про 487 позитивних випадків від операторів з Німеччини, Франції, Швеції, Бельгії, Нідерландів, Іспанії, Португалії, Норвегії, Швейцарії, Чехії, Польщі, Данії, Люксембургу та Великобританії.

Результати пом'якшують занепокоєння громадськості щодо безпеки тренажерних залів і підтверджують, що фітнес-клуби є безпечним середовищем із відносно низьким ризиком зараження Covid-19. Дослідження наводить вагомий аргумент на користь того, що сектор фітнесу та фізичної активності залишається відкритим під час майбутніх спалахів інфекційних захворювань.

Професор Роб Коупленд, директор AWRC, сказав: «Дані дослідження SafeACTiVE показують, що тренажерні зали в ЄС є безпечними місцями для тренувань. Запобігання подальшому поширенню Covid-19 має бути нашою основною метою, але нам також потрібно забезпечити підтримку наших громад та можливість залишатися активними. Ми знаємо, що фізична підготовленість може допомогти зменшити ступінь тяжкості інфекції Covid-19 і, крім того, активність може допомогти нам впоратися психологічно, зіткнувшись із викликами другої хвилі пандемії в Європі.

"Забезпечення відкритості та повноцінної роботи центрів дозвілля та фітнес-клубів є надзвичайно важливим для забезпечення здоров’я та добробуту наших громад. Я хотів би піти далі і запропонувати урядам по всій Європі подумати про те, як ми можемо збільшити доступ до діяльності, а не зменшувати її, оскільки ми вчимося жити з Ковідом-19 ".

Професор Альфонсо Хіменес, керівник THINK Active в EuropeActive, сказав: «Я із задоволенням підтверджую такий низький рівень ризику зараження у фітнес-залах та фітнес-клубах, підсилюючи повідомлення про те, що фітнес та фізична активність є основною частиною рішення під час проведення Covid -19 пандемія сприяє зміцненню та покращенню імунного функціонування та зменшенню ризику вірусних захворювань ".

Очікується, що остаточний звіт буде опублікований у листопаді і включатиме детальну інформацію по регіонах та країнах, враховуючи різницю в рівнях зараження в Європі.

Спортивний Житомир

Схожі новини