1 2 3 4 5 6

Інші

Директор житомирської ОШВСМ Василь Грибук: Хто перший відновить підготовку до Олімпіади, отримає серйозну перевагу

30.03.2020 16:46Інші

Призупинення всіх спортивних змагань та неможливість повноцінних тренувань через пандемію короновірусу негативно вплине як на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор, так і на їх результати. Однак ця пауза може дати шанс тим спортсменам, які раніше не претендували на олімпійську ліцензію.

Про це “Спортивному Житомиру” розповів директор житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Василь Грибук

- Фахової підготовки по видам спорту зараз немає. Всі якось намагаються готуватися індивідуально, але повноцінні тренуванні це точно не замінить. Потрібні відповідні умови, збори, але все це зараз не доступні. Тому пауза — це не просто великий мінус для топових спортсменів. Вся підготовка просто зірвана.

Разом з тим пауза у підготовці зараз зрівняє всіх. І за таких умов можливість проявити себе з'являється у “темних конячок”, які раніше не претендували на ліцензії. Тепер вони матимуть шанс себе проявити. Все залежить від того, хто раніше зможе відновити повноцінні тренування. Хто перший почне готуватися до відбіркових змагань і проявить характер, той отримає колосальну перевагу.

- Скільки ліцензій має Житомирщина і на скільки ще претендує?

- Поки ми маємо одну ліцензію — у Анастасії Четверікової. Але якраз з кінця березня мали стартувати всі основні відбіркові турніри за участю наших спортсменів, які також претендували на участь в Олімпійських іграх. Але всі ці змагання перенесли, тому не можна сказати, скільки ще ліцензій ми могли б отримати і в яких видах спорту.

Як буде відбуватися відбір далі, коли, як готуватимуться спортсмени — все це поки не відомо. Скоріше за все ніяких відбіркових змагань цього року вже не буде, все перенесуть на наступний.

Спортивний Житомир

Теги: ОШВСМ Василь Грибук Олімпійські ігри 

Схожі новини