1 2 3 4 5 6

Інші

Екстремали хочуть, аби у Житомирі збудували скейт-парк, містяни цю ідею підтримують

05.04.2019 15:16Інші

Житомирські скейтбордисти, ролери, самокатери, BMX-ри вимушені тренуватись на вулицях міста. Майже кожного вечора їх можна зустріти на майдані Соборному. Хлопці розповідають, що не мають іншого місця, де б змогли кататись, та мріють, щоб у Житомирі нарешті побудували скейт-парк.

«Ми - райдери, катаємось на велосипедах, скейтбордах, самокатах. В основному ми зараз займаємось цим на площі, тому що це найбільш зручна вулиця, аби кататись. У нас тут є сходи, парапети, грані, на яких ми можемо навчитись різним трюкам. Дуже хочемо, щоб нам побудували скейт-парк, тому що кататися немає де. Нам потрібні парапети, фанбокси, все для того, щоб ми могли розвиватись», – розповідає Денис.

Раніше вони каталися у власноруч облаштованому скейт-парку за кінотеатром Україна по вул. Київська, 13. Наразі на цьому місці будують спортивний інклюзивний майданчик.

«Років 10 тому, там була площадка баскетбольна, коли її знесли, хлопці почали збирати власні гроші, проклали там асфальт, збудували та облаштували місце для катання», – говорить Денис.

«Нам обіцяли що на тому місці буде скейт-парк, там була вивіска скейт-парку, пізніше вона зникла і з'явилася вивіска, що це площадка для дітей з інвалідністю», – додає Олег.

Райдери діляться, що часто чують негативні коментарі від дорослих, які відпочивають на площі чи проходять повз. Журналісти Житомир.info запитали у житомирян, чи заважають їм молоді екстремали.

«Мені вони не заважають, але я думаю, що для цього міська влада має організувати ділянку, де б діти катались. Якщо це існує, то треба підтримати», – відповідає Сергій.

«Трошечки заважає, але якщо місце призначено для відпочинку, то я знаю, що повинно і для дітей бути відведене спеціальне місце, а відпочинок повинен бути більш спокійним», – каже Галина.

«Молоді потрібно десь відпочивати. Іншого місця немає, де ж їм кататися? Тому потрібно терпіти», – говорить Ольга.

Спортивний Житомир

Схожі новини