1 2 3 4 5 6

Інші

Федеральна агенція Німеччини GIZ надасть фінансування на реалізацію пілотної версії проєкту «Гроші ходять за послугою»

07.11.2020 12:06Інші

За результатами участі команди Мінмолодьспорту у проєкті EU Association Lab федеральна агенція Німеччини GIZ виділила кошти та уклала угоду з розробником на створення MVP-порталу для адміністрування нової системи розподілу коштів на масовий спорт у державі за принципом «Гроші ходять за послугою». Про це повідомив заступник Міністра молоді та спорту Матвій Бідний.

«Підрядник приступив до створення продукту та вже незабаром почнеться пілотування електронного продукту у декількох містах України. Принцип «Гроші ходять за послугою» дозволить перейти від фінансування утримання установ, що надають фізкультурно-оздоровчу послугу, до придбання фізкультурно-оздоровчих послуг у вже існуючих надавачів»,- зазначив Матвій Бідний.

У свою чергу, заступник Міністра молоді та спорту Віталій Лавров додав, що пілотування MVP-порталу дозволить зрозуміти як повинен працювати технічній механізм у сучасних реаліях.

«Пілотування також дозволить розробити технічне завдання на створення промислової версії продукту, який у подальшому дасть можливість адмініструвати проєкт на всій території країни», - наголосив Віталій Лавров.

Нагадаємо, в травні цього року команда Міністерства молоді та спорту України пройшла у фінал конкурсу державних стартапів нової формації EU Association Lab з програмою змін у масовому спорті «Гроші ходять за послугою». В рамках проєкту, команда підготувала пропозиції змін до законодавства. (http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/50827).

dsmsu.gov.ua

Спортивний Житомир

Схожі новини