1 2 3 4 5 6

Інші

Гранти міського голови отримали 9 спортивних проектів. Перелік переможців

15.06.2016 08:46Інші

У вівторок, 14 червня, у прес-центрі Житомирської міської ради відбулося засідання експертної ради конкурсу на отримання гранту міського голови для кращих проектів розроблених громадськими організаціями фізкультурно-спортивного спрямування та спортивними клубами. 

Конкурсна комісія розглянула проекти 25 організацій на суму 1 млн 291 тис. 820 грн. ПРи тому, що загальна сума гранту міського голови становить 180 тис. грн.

В підсумку було вирішено надати гранти 9 організаціям. Найбільшу суму - 40 000 грн отримала Федерація з веслування на човнах "Дракон", яка планує купити човен-"дракон" з веслами, організувати і провести восени змагання на "Драконах" і далі розвивати цей вид спорту.

Всі переможці:

- Житомирська федерація кіокушинкай карате - 20 000 
- Житомирська обласна громадська організація "Клуб "Спорт-мото" - 30 000
- Спортивний клуб "Михайлівський" - 10 000
- Федерація з веслування на човнах "Дракон" - 40 000
- Громадська організація "Стріт воркаут Житомир" - 6 000
- Громадська організація "Ринг" - 10 000
- Громадська організація "Федерація шахів Житомирської області" - 9 000
- Громадська організація "Баскетбольний клуб Житомир 2000" - 20 000
- Громадська організація "Федерація стрільби з лука Житомирської області" - 15 000

Ще один проект від громадської організації "Футзальний клуб "ІнБев-Житомир" отримав позитивні відгуки. В рамках проекту пропонувалося побудувати в житомирському Гідропарку майданчик для пляжного футболу. Однак члени експертної ради зійшлися на думці, що сам проект не встигнуть реалізувати вже в цьому році. Тому запропонували громадській організації почати роботу над реалізацією проекту, а у його фінансуванні спробує допомогти Управління у справах сім'ї, молоді та спорту

- Звичайно, перевагу ми надавали доповнюваним грантам та тим заявникам, які вже мали або мають певний досвід у проведенні та організації спортивних заходів. Тим, хто буде сприяти розвитку спорту та популяризувати здоровий спосіб життя. Дискусія у членів комісії була, скажу чесно, досить жвава. Гроші хотілося дати якомога більшій частині конкурсантів. Я особисто почув і побачив багато цікавого і однозначно спорт в Житомирі розвивається і має велике майбутнє, - прокоментував конкурс заступник міського голови Житомира Матвій Хренов.

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини