1 2 3 4 5 6

Інші

Голова держагентства зі спорту Сергій Левчук озвучив завдання нового відомства

03.03.2020 16:40Інші

http://sportzt.com/3 березня в Україні запрацювало Державне агентство спорту, яке очолив Сергій Левчук. Глава відомства озвучив завдання, які стоять перед новим держагентством.

За словами Сергія Левчука, одна з перших завдань – це сформувати команду держагентства з людей, які розуміють, що і для чого має виконуватися і яким чином має бути трансформований український спорт. Адже поки він єдиний працівник в цій структурі. Всього там повинно бути 107 осіб. Частина переведуть з Міністерства культури, молоді та спорту України. Зарплата начальника Державного агентства спорту – 24 тисячі гривень.

В цілому Державне агентство спорту виділяє два основних напрямки діяльності – спорт високих результатів і розвиток масового спорту. У першому випадку мова йде про фінансування спортсменів, які виступають на міжнародних змаганнях і приносять славу нашій країні.

«Найважливіший виклик для нашого спорту – це Олімпіада в Токіо. Ми знаходимося в кінці чотирирічного циклу підготовки. І ми повинні закінчити цей цикл. Максимально забезпечивши наших атлетів, які отримали або на стадії отримання ліцензії. Для цього ми включилися в комунікацію з самими атлетами. Щотижня в п'ятницю ми зустрічаємося безпосередньо, спілкуємося, вирішуємо їх проблеми», – зазначив Сергій Левчук.

Щодо другого напрямку діяльності, то тут акцент буде на тому, щоб залучати якомога більше людей до занять спортом.

Ще один напрямок діяльності – вирішення спірних питань, які існують в спорті.

«Ми повинні створити нові сучасні механізми. Таким механізмом є спортивний арбітраж, який вже існує при Національному олімпійському комітеті. Я бачу своїм завданням більшість існуючих спірних ситуацій направити саме в цей орган», – розповів Сергій Левчук.

Що стосується фінансування, то гроші на спорт планують брати з грального бізнесу і букмекерів.

«Планую зробити все можливе, щоб ті законопроекти, які стосуються грального бізнесу, букмекерів і спортивних лотерей, були прийняті з урахуванням потреб та інтересів спорту. Для того, щоб частина цих бюджетів була спрямована на спорт високих досягнень і масовий спорт», – запевнив новий керівник Державного агентства спорту.

І для початку Сергій Левчук планує провести аудит ефективності використання бюджетних коштів.

«Переконаний, що мінімум 10–15% коштів ми зможемо використовувати більш ефективно. Це означає, що у нас більше спортсменів будуть відряджені на змагання, буде закуплено якісне обладнання», – переконаний Сергій Левчук.

за матеріалами Спорт.юа

Спортивний Житомир

Теги: влада 

Схожі новини